Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 lipca 2018, 09:40

autor: ElMundo

Darmowy weekend z Rocket League na Steam i Xbox Live Gold

W najbliższy weekend wszyscy użytkownicy platformy Steam oraz subskrybenci Xbox Live Gold będą mogli wypróbować za darmo wielki sieciowy hit studia Psyonix, czyli Rocket League. Oczywiście nie zabraknie także promocyjnej oferty na zakup tego tytułu.

Darmowy weekend z Rocket League na Steam i Xbox Live Gold - ilustracja #1

Czas na kolejny darmowy weekend dla posiadaczy kont w serwisie Steam oraz abonentów usługi Xbox Live Gold. W dniach 5-9 lipca wszyscy chętni będą mogli za darmo wypróbować Rocket League – niesamowicie popularną produkcją studia Psyonix, w której boje codziennie toczą miliony graczy na całym świecie. To nietypowe połączenie piłki nożnej oraz gry samochodowej zostanie udostępnione bez opłat w pełnej krasie, z wszystkimi modułami zabawy znanymi z pełnej wersji (start w czwartek o godzinie 19:00). Nie zabraknie także możliwości prowadzenia rozgrywki na nowej arenie o nazwie Salty Shores, która została dodana do gry w maju.

Warto pamiętać, że po zakończeniu darmowego weekendu (nastąpi to w poniedziałek 9 lipca o godzinie 19:00) Rocket League automatycznie zniknie zarówno z biblioteki Steam, jak i zbioru gier abonentów Xbox Live Gold. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup tej produkcji, to będziecie mogli tego dokonać z 50% zniżką – przecena dotyczy zarówno podstawowej wersji tytułu, jak również wszystkich wydanych do tej pory DLC.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rocket League

Rocket League