Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 14 grudnia 2012, 10:28

autor: Hed

Darmowy dostęp do Red Orchestra 2 na Steamie – weekend ze strzelanką studia Tripwire

Twórcy gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu postanowili uczcić wydaną niedawno aktualizację darmowym weekendem na Steamie. Od dzisiaj do niedzieli będzie można sprawdzić produkcję bezpłatnie. Do poniedziałku kupimy ją w promocyjnej cenie.

Red Orchestra 2 za darmo – oczywiście tylko w weekend na Steamie. - Darmowy dostęp do Red Orchestra 2 na Steamie – weekend ze strzelanką studia Tripwire - wiadomość - 2012-12-14
Red Orchestra 2 za darmo – oczywiście tylko w weekend na Steamie.

W weekend można pograć za darmo w Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu na Steamie. Okazja jest powiązana z przeceną na tę strzelankę sieciową studia Tripwire Interactive, dzięki której do godziny 19 w poniedziałek zapłacimy za nią jedynie 4,49 euro w podstawowej wersji (ok. 19 zł). Weekendowe wydarzenie zorganizowano, aby uczcić listopadową aktualizację do gry, wprowadzającą sporo dodatkowej zawartości, w tym mapę Barashka i tryb zabawy Countdown.

W ramach akcji przeceniono nie tylko Red Orchestra 2, ale też inne gry Tripwire (np. Killing Floor). Za jedyne 13,74 euro można kupić pakiet wszystkich produktów studia znajdujących się na Steamie.

Oferta darmowego weekendu z Red Orchestra 2 jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy Valve. Żeby z niej skorzystać wystarczy posiadać konto i zainstalowane oprogramowanie Steam, które można ściągnąć za darmo. Grę instaluje się z jej zakładki w sklepie – pliki instalacyjne zajmują niemal 14 GB miejsca, więc cały proces trochę potrwa. Na szczęście czasu jest sporo, bo bezpłatny dostęp będzie obowiązywał do godziny 22 w niedzielę naszego czasu.

Darmowy dostęp do Red Orchestra 2 na Steamie – weekend ze strzelanką studia Tripwire - ilustracja #3Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu to pierwszoosobowa strzelanka sieciowa, rozgrywająca się w realiach II wojny światowej. Seria jest kojarzona z bardziej realistycznym podejściem do tematu od takich gier jak Call of Duty. Początkowo tytuł miał sporo wad, o czym pisaliśmy w recenzji, ale z czasem doczekał się wielu łatek i poprawek, więc chyba warto go sprawdzić. Produkcja jest dostępna w przecenie także w sklepie muve.pl, w ramach wyprzedaży Zimobranie.

  1. Recenzja gry Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu