Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 12 grudnia 2019, 10:46

autor: Czarny Wilk

Darmowa gra o wartości 50 zł przy doładowaniu konta Steam w Kolporterze

Jeśli do stycznia zdecydujemy się na zakup doładowania konta Steam w saloniku Kolportera, otrzymamy w prezencie grę za darmo.

Firma Sedoc przygotowała bardzo ciekawą promocję dla wszystkich, którzy od czasu do czasu kupują gry na Steamie. Jeśli w okresie od 1 grudnia 2019 roku do 31 stycznia 2020 roku zakupimy dowolne doładowanie konta Steam w jednym z salonów sieci Kolporter, otrzymamy za darmo dodatkowy klucz Steam na grę o sklepowej wartości minimum 50 zł.

Pieniądze z doładowania możemy wydać na gry i dodatki z katalogu tysięcy różnorodnych produkcji. - Darmowa gra o wartości 50 zł przy doładowaniu konta Steam w Kolporterze - wiadomość - 2019-12-12
Pieniądze z doładowania możemy wydać na gry i dodatki z katalogu tysięcy różnorodnych produkcji.

Najtańsze doładowanie, jakie możemy nabyć w Kolporterze, kosztuje 25 zł. Wśród gier, na jakie możemy trafić, znajdują się takie tytuły jak Saints Row 4, Tropico 4 oraz The Flame in the Flood. Z oferty można korzystać wielokrotnie. Aby uzyskać gratisowy klucz, należy wejść na stronę https://www.sedoc.pl/kolporter i tam wpisać kod z zakupionego doładowania. Pełen regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Przypomnijmy, że doładowanie Steam otrzymujemy w formie klucza, który po wpisaniu w sklepie firmy Valve zwiększa stan naszego wirtualnego portfela o określoną kwotę. Zgromadzone na takim portfelu pieniądze możemy wydać na dowolną grę albo DLC dostępne w ofercie platformy. Nie musimy ich wydawać od razu, nic więc nie stoi na przeszkodzie, by teraz skorzystać z promocji na darmową grę, ale z kupowaniem gier poczekać na jakąś większą wyprzedaż.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.