Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 31 stycznia 2018, 10:14

autor: Czarny Wilk

Cyberpunkowy Mute z datą premiery, trailerem i plakatem

Altered Carbon nie będzie jedynym cyberpunkowym widowiskiem, jakie przygotował na luty Netflix. W tym samym miesiącu usługa zostanie wzbogacona o wyreżyserowany przez Duncana Jonesa film Mute.

W lutym Netflix przygotował dla fanów cyberpunkowych klimatów prawdziwą ucztę. Już za kilka dni na platformie zadebiutuje wyczekiwany serial Altered Carbon, a kilka tygodni później otrzymamy także możliwość obejrzenia filmu Mute. Ujawnienie jego daty premiery zbiegło się z publikacją pierwszego trailera i plakatu.

Kolorystyka filmu nawiązuje do takich klasyków jak Blade Runner. - Cyberpunkowy Mute z datą premiery, trailerem i plakatem - wiadomość - 2018-01-31
Kolorystyka filmu nawiązuje do takich klasyków jak Blade Runner.

Akcja Mute przeniesie nas czterdzieści lat w przyszłość, do futurystycznego Berlina, w którym niemy barman wyruszy na poszukiwania swojej zaginionej dziewczyny, skrywającej pewne mroczne tajemnice. Wyreżyserowana i wymyślona przez Duncana Jonesa (Kod nieśmiertelności, Warcraft) produkcja dzielić ma świat z pierwszym, bardzo dobrze przyjętym obrazem tego twórcy – Moon.

W rolach głównych wystąpią Alexander Skarsgard (Eric Northman z Czystej krwi, tytułowy bohater Tarzana: Legendy), Paul Rudd (superbohater Ant-Man w filmach Marvela), Justin Theroux (role w Inland Empire i Mulholland Drive Davida Lyncha) oraz Seyneb Saleh, dla której będzie to pierwsza rola w głośniejszym filmie. Mute na Netfliksie zadebiutuje 23 lutego 2018 roku. Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat obrazu:

Cyberpunkowy Mute z datą premiery, trailerem i plakatem - ilustracja #2