Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 października 2022, 09:38

autor: Adrian Werner

Crash Bandicoot 4 w końcu trafi na Steam; nowa odsłona w drodze [Aktualizacja]

Crash Bandicoot 4: It's About Time trafi wreszcie na Steama. Ponadto wszystko wskazuje na to, że wkrótce zapowiedziana zostanie nowa gra z tej serii.

Źródło fot. Activision Blizzard
i

Aktualizacja

Na Steamie pojawiła się wreszcie karta gry Crash Bandicoot 4: It's About Time. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, produkcja zadebiutuje w tym serwisie 18 października tego roku.

  1. Crash Bandicoot 4: It’s About Time na Steamie

Poprzednia wiadomość (9 października 2022 r.)

Firma Activision Blizzard rozpoczęła wysyłanie do influencerów i branżowych mediów pakietów zawierających informacje o przyszłości serii Crash Bandicoot.

  1. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że Crash Bandicoot 4: It's About Time wreszcie trafi na Steam. Premiera gry w tym serwisie odbędzie się 18 października tego roku.
  2. Paczka zawiera również wskazówkę sugerującą, że nowa gra z tej serii zostanie zapowiedziana 8 grudnia podczas imprezy The Game Awards.
  3. Najpewniej chodzi o Wumpa League, czyli multiplayerową odsłonę marki, o której plotki krążą od dłuższego czasu.

Pakiet ma postać pudełka po pizzy z napisem „Aku-Aku's Steam-In Pizza Shack”, co jest żartem związanym z rychłym debiutem Crash Bandicoot 4: It's About Time w serwisie firmy Valve. Do tego na boku pudełka znalazła się informacja „Wciąż głodny? Sprawdź naszą nową Pizzę Wumpa za 12.08 dolara”. Fani szybko rozszyfrowali, że cena jest w rzeczywistości terminem zapowiedzi nowej odsłony (a nazwa sugeruje, że chodzi o Wumpa League), co nie było zbyt trudne, gdyż pokaz The Game Awards jest idealną okazją, aby ujawnić kolejną część cyklu.

Przypomnijmy, że Crash Bandicoot 4: It's About Time zadebiutował w październiku 2020 roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Z kolei w marcu ubiegłego roku otrzymaliśmy wersje na PC oraz konsole Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Wydanie pecetowe do tej pory dostępne było tylko w serwisie Battle.net.

Crash Bandicoot 4: It's About Time spotkało się z ciepłym przyjęciem. Według serwisu OpenCritic gra ma średnią ocen z recenzji na poziomie 85%. Produkcja przypadła do gustu również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 8.0/10.

  1. Recenzja Crash Bandicoot 4 - Crash powraca taki sam, a jednak lepszy
  2. Crash Bandicoot 4 - poradnik, solucja

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej