Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2020, 22:24

autor: Adrian Werner

Crash Bandicoot 4 - filmik ze State of Play pokazuje nowości

Podczas prezentacji State of Play wyświetlono materiał wideo z gry Crash Bandicoot 4: It's About Time. Pokazał on w akcji nowe mechanizmy oraz ujawnił, że wśród grywalnych postaci znajdzie się Dingodile.

Crash Bandicoot 4 - filmik ze State of Play pokazuje nowości - ilustracja #1
Crash powróci w październiku.

Najnowszą prezentację z serii State of Play otworzyła gra Crash Bandicoot 4: It's About Time, czyli kontynuacja popularnego cyklu platformówek.

Pokazano obszerny materiał wideo, na którym mogliśmy zobaczyć m.in. rozgrywkę oraz styl graficzny, który jest inspirowany nie tylko wcześniejszymi odsłonami serii, ale również kreskówkami, na których wzorowały się te gry.

Najciekawsze były jednak fragmenty poświęcone nowym rozwiązaniom. Zobaczyliśmy w akcji kilka magicznych masek, które zapewnią dodatkowe moce, np. potrafiące przywołać na mapę dodatkowe elementy otoczenia pomagające w eksploracji. Pokazano również dodatkowy tryb, który zapewnia lustrzane odbicia map i oferuje zmiany w stylu graficznym oraz rozgrywce.

Autorzy podkreślili, że w grze nie pojawią się mikropłatności, a każdy kostium odblokujemy przez rozgrywkę. Wszystkie mapy będziemy mogli przejść zarówno jako Crash, jak i Coco. Po raz pierwszy w historii serii grywalny ma być także Dingodile, który wcześniej pełnił rolę bossa.

Przypomnijmy, że Crash Bandicoot 4: It's About Time powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera nastąpi 2 października tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry