Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 marca 2022, 11:21

autor: Dawid Wanat

Core Keeper sprzedaje się wyśmienicie; ćwierć miliona egzemplarzy w tydzień

Core Keeper zadebiutował zaledwie tydzień temu i od samego początku święci duże sukcesy na Steamie. Gra sprzedała się już w 250 tysiącach egzemplarzy.

Core Keeper zadebiutował w programie Steam Early Access 8 marca i nie potrzebował nawet tygodnia, by stać się hitem przyciągającym wielu graczy. Gra osiąga imponujące wyniki sprzedaży.

  1. Core Keeper w Steam Early Access

Core Keeper tydzień po premierze

Pierwszy tydzień dla gry Core Keeper to pasmo sukcesów. W dniu premiery w szczytowym momencie w tytule bawiło się jednocześnie 7555 graczy, co jest imponującym wynikiem jak na grę indie we wczesnym dostępie. Natomiast aktualnym rekordem Core Keeper jest rezultat aż 32 tysięcy osób grających w tej samej chwili.

Dwa dni po debiucie studio Pugstorm pochwaliło się przekroczeniem 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Wczoraj natomiast dostaliśmy od twórców aktualizację, w której przekazano, że gra sprzedała się już w ponad 250 tysiącach kopii. Wynik robi wrażenie, szczególnie gdy weźmie się pod uwagę czas, jaki upłynął od premiery.

Nasza społeczność zareagowała bardzo pozytywnie i jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim, którzy stali się częścią tej przygody! Dziękujemy za wszystkie opinie – uważnie ich słuchamy – a także za nowe, wspaniałe pomysły!

Warto wspomnieć, że gra jest obecnie w promocji – cena została obniżona o 10% i wynosi 42,29 zł. Jeśli jesteście zainteresowani tytułem, radzę się pospieszyć, bo oferta kończy się dzisiaj o godzinie 19:00.