Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 czerwca 2022, 10:25

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 3-5 czerwca 2022 roku

W tym tygodniu wracają The Boys, jednak jeśli krwawa jatka z superbohaterami to nie Twoje klimaty, w naszym zestawieniu uwzględniliśmy również kilka innych ciekawych propozycji do obejrzenia w ten weekend.

Źródło: mateirały promocyjne / Amazon Prime Video

Dziś z trzecim sezonem wraca wyczekiwany brutalny serial o superbohaterach. Czy nowa broń przeciwko Siódemce pomoże ich obalić? Wśród nowości z tego tygodnia znajdziemy również film z Tomem Hanksem w reżyserii Clinta Eastwooda, a poza tym seriale o chirurgach plastycznych z Miami oraz o matce, która pragnie udowodnić, że jej córka jest niewinna i film o tancerzach, których impreza zamienia się halucynacyjny koszmar po tym, jak ktoś doprawił ich drinki LSD. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 3 – 5 czerwca 2022 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Sully – Netflix

 1. Co to: film o tym, jak bohaterski ruch pilota spotyka się nie tylko z pochwałami, lecz również liczną krytyką
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 czerwca
 3. Rok premiery: 2016

W czwartek, 15 stycznia 2009 r., świat był świadkiem „Cudu nad rzeką Hudson”, kiedy pilot Chesley „Sully” Sullenberger ląduje uszkodzonym samolotem na mroźnych wodach rzeki Hudson, ratując życie stu pięćdziesięciu pięciu osób na pokładzie. Jednak gdy opinia publiczna i media okrzyknęły Sully'ego bohaterem po jego bezprecedensowym wyczynie w dziedzinie lotnictwa, rozpoczyna się śledztwo, które grozi zniszczeniem jego reputacji i kariery.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Sully

Film Sully obejrzysz na Netflixie

Bez skazy: wszystkie sezony (Nip/Tuck) – HBO Max

 1. Co to: serial o dwóch chirurgach plastycznych, którzy korzystają ze wszystkich benefitów, jakie niesie ze sobą prowadzenie w Miami odnoszącej sukcesy kliniki
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 czerwca
 3. Rok premiery: 2003

Mroczne i pokręcone historie dwóch chirurgów plastycznych. Jeden z nich jest oddany rodzinie, drugi zaś pozbawionym skrupułów bawidamkiem. Obaj starają się utrzymać swój biznes, jednocześnie pokonując liczne trudności – poczynając od osobistych, a kończąc na problemach z pacjentami z przestępczymi powiązaniami.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Bez skazy

Serial Bez skazy obejrzysz na HBO Max

Matka idealna (Une mere parfait) – Netflix

 1. Co to: serial o oddanej matce, która próbując udowodnić niewinność córki oskarżonej o morderstwo, odkrywa niepokojącą prawdę
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 czerwca
 3. Rok premiery: 2021

Kobieta, która przed laty przeprowadziła się do Berlina, by poślubić niemieckiego lekarza, wraca do Paryża, aby udowodnić, że jej córka, którą oskarżono o morderstwo, jest niewinna. Szukając prawdy, kobieta natrafia na niepokojące informacje, które sprawiają, że zaczyna wątpić w to, kto jest sprawcą, a kto ofiarą, a przede wszystkim w niewinność własnej córki.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Matka idealna

Serial Matka idealna obejrzysz na Netflixie

Climax – HBO Max

 1. Co to: film o tym, jak spotkanie francuskich tancerzy zamienia się w halucynacyjny koszmar, gdy odkrywają, że ich trunki były doprawione LSD
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 czerwca
 3. Rok premiery: 2018

Reżyser Gaspar Noé przedstawia hipnotyzujący i jeżący włosy na głowie obraz imprezy, która w ciągu jednej zimowej nocy pogrąża się w delirium. Grupa młodych tancerzy, którzy przed wyruszeniem w trasę ćwiczyli w odległym i opuszczonym budynku szkolnym, rozpoczyna świętowanie, które zamienia się w koszmar, gdy odkrywają, że pita przez nich sangria została doprawiona LSD.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Climax

Film Climax obejrzysz na HBO Max

The Boys: 3. sezon – Amazon Prime Video

 1. Co to: trzeci sezon brutalnego serialu w świecie, gdzie triumfują zepsuci superbohaterowie
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 3 czerwca
 3. Rok premiery: 2019

To już rok spokoju. Homelander jest stonowany, a Rzeźnik pracuje dla rządu, gdzie nadzoruje go akurat Hughie. Jednak obu mężczyzn aż świerzbi, żeby zamienić ten spokój i ciszę w prawdziwą jatkę. Zatem kiedy Chłopaki dowiadują się o broni przeciwko supkom, mierzą się z Siódemką, rozpoczynając w ten sposób wojnę i pościg za legendarnym pierwszym superbohaterem – Soldier Boyem.

 1. Dowiedz się więcej o serialu The Boys

Serial The Boys obejrzysz na Amazon Prime Video

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.