Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 kwietnia 2022, 09:40

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 29 kwietnia - 1 maja 2022 roku

Majówkę umilić nam mogą takie produkcje jak Miasto jest nasze czy cała kolekcja filmów z Jamesem Bondem i parę innych. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Ten tydzień zaczął się od premiery nowego serialu od twórcy Prawa ulicy. Później na platformach zadebiutował sequel 365 Dni, finałowy sezon historii Byrde’ów oraz kolejna odsłona produkcji o kobiecie potrafiącej wpływać na czas. Poza tym na nasze ekrany powraca Bond. Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć ostatniego filmu z Danielem Craigem w roli Jamesa Bonda, mogą to teraz nadrobić. Przekonajcie się, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 29 kwietnia – 1 maja 2022 roku.

365 Dni: Ten dzień – Netflix

 1. Co to: druga część historii na podstawie powieści Blanki Lipińskiej
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 27 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Laura i Massimo wrócili do siebie, a ich relacja jest silniejsza niż kiedykolwiek. Niestety więzi rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna starający się o serce Laury komplikują życie kochanków. Jest to sequel filmu 365 Dni, który powstał na podstawie powieści Blanki Lipińskiej o tym samym tytule.

 1. Dowiedz się więcej o filmie 365 Dni: Ten dzień

Film 365 Dni: Ten dzień obejrzysz na Netflixie

Miasto jest nasze (We Own This City) – HBO Max

 1. Co to: historia powstania i upadku elitarnej jednostki policji w Baltimore
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 25 kwietnia
 3. Rok premiery: 2022

Serial na podstawie książki We Own This City: A True Story of Crime, Cops and Corruption. Jest to kronika powstania i upadku elitarnej jednostki policji w Baltimore. Ujawnia korupcję i moralną degenerację, które dotykają amerykańskie miasto. W Baltimore nad prawdziwą policyjną pracę stawia się obronę prohibicji narkotyków i masowe aresztowania. Twórcą serialu jest David Simon wcześniej odpowiedzialny za hit Prawo ulicy.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Miasto jest nasze

Serial Miasto jest nasze obejrzysz na HBO Max

Ozark: 4. sezon 2. część – Netflix

 1. Co to: druga część finałowego sezonu Ozark
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 29 kwietnia
 3. Rok premiery: 2017

Marty i Wendy pozbywają się Helen i wspinają się na sam szczyt imperium Navarro. W dodatku znajdują kolejną okazję, by wydostać się z Ozark, ale przeszłość nie tak łatwo jest pogrzebać, a liczne zagrożenia wciąż na nich czyhają. Są to pożegnalne odcinki z rodziną Byrde’ów.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Ozark

Serial Ozark obejrzysz na Netflixie

Nie czas umierać (No Time to Die) – HBO Max

 1. Co to: kolejna odsłona przygód agenta 007, w której Daniel Craig żegna się z rolą Jamesa Bonda
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 1 maja
 3. Rok premiery: 2021

Bond opuścił aktywną służbę i korzysta z wolnego od niebezpieczeństw życia na Jamajce. Jednak jego spokój zostaje zburzony, gdy pojawia się stary przyjaciel, Felix Leiter z CIA, proszący go o pomoc. Misja ratunkowa porwanego naukowca okazuje się być o wiele bardziej zdradliwa, niż się wydawało. Prowadzi Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy, który jest uzbrojony w niebezpieczną nową technologię. Wraz z Nie czas umierać na HBO Max pojawi się cała kolekcja filmów z agentem 007.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Nie czas umierać

Film Nie czas umierać obejrzysz na HBO Max

Undone: 2. sezon – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial o kobiecie, która po wypadku samochodowym odkrywa, że potrafi wpływać na bieg czasu
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 29 kwietnia
 3. Rok premiery: 2019

Alma odkrywa, że w przeszłości jej rodziny kryją się większe tajemnice. Jednakże nikt z jej bliskich nie jest zainteresowany odkrywaniem razem z nią niewygodnej prawdy, przynajmniej dopóki wreszcie nie przekonuje swojej siostry, Becci, żeby jej pomogła. Kiedy kobiety poszukują prawdy, odkrywają złożoną sieć wspomnień i motywacji, które ukształtowały to, kim obecnie są. Dociera do nich, że lecząc rodzinną traumę są w stanie uczynić życie ich wszystkich lepszym.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Undone

Serial Undone obejrzysz na Amazon Prime Video

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.