Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 maja 2022, 10:30

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 13-15 maja 2022 roku

W ten weekend subskrybenci platform VoD mogą spędzić czas m.in. przy polskim Krime Story. Love Story oraz hicie sprzed lat – Bajer z Bel-Air. Zobacz, co jeszcze zadebiutowało w serwisach streamingowych w tym tygodniu.

Źródło: YouTube / HBO Max

Wśród nowości z tego tygodnia znajdziemy między innymi nową polską komedię gangsterską o miłości, a także serial komediowy, który utorował Willowi Smithowi drogę do kariery aktorskiej. Poza tym zadebiutował szósty sezon produkcji o kobietach, które starają się znaleźć balans między życiem rodzinnym a pracą oraz drugi sezon serialu o komediantce, która walczy o młodszą widownię i asystentce, która ma jej w tym pomóc. Na VoD dostępna jest również najnowsza odsłona produkcji o legendarnym upiorze, o którym krążą liczne makabryczne historie, i nowy rozdział w historii Harry’ego Boscha. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max i Amazon Prime Video w weekend 13 – 15 maja 2022 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Krime Story. Love Story – Netflix

 1. Co to: polska komedia gangsterska od reżysera Gierka
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 11 maja
 3. Rok premiery: 2022

Polska produkcja komediowa, przedstawiana jako współczesna ekranizacja Romea i Julii, opowiada o dwójce przyjaciół, którzy dostali propozycję nie do odrzucenia, mającą zapewnić im duże pieniądze. Ma to być ich ostatni nielegalny skok, który ustawi ich do końca życia. Nie przewidzieli jednak pewnych komplikacji. Człowiek, na którego dostali zlecenie, jest ojcem dziewczyny, w której zakochuje się jeden z głównych bohaterów. Miłość komplikuje wszystko, a nigdy jeszcze nieusidlony przez kobietę Krime musi się zastanowić, co jest dla niego najważniejsze.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Krime Story. Love Story

Film Krime Story. Love Story obejrzysz na Netflixie

Bajer z Bel-Air (The Fresh Prince of Bel-Air) – HBO Max

 1. Co to: kultowy serial komediowy, który w całości (sześć sezonów) trafił na platformę
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 13 maja
 3. Rok premiery: 1990

Cwany nastolatek z Filadelfii, u którego się nie przelewa, zostaje wysłany przez matkę do rodziny, by zamieszkał razem z ciotką, wujkiem i kuzynami w ich rezydencji w Bel-Air. Ma to miejsce po tym, jak wdał się w bójkę ze zbirami na boisku. Jego matka ma nadzieję, że krewni wybiją mu z głowy głupie pomysły i wpoją właściwe wartości. Will przez swój styl życia często ściera się w humorystyczny sposób ze światem wyższej klasy, pakując siebie lub swoich bliskich w kłopoty.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Bajer z Bel-Air

Serial Bajer z Bel-Air obejrzysz na HBO Max

Pracujące mamy: 6. sezon (Workin’ Moms) – Netflix

 1. Co to: szósty sezon produkcji, która opowiada o czterech kobietach próbujących nawigować w życiu między pracą, dziećmi, rodzinami i miłością
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 10 maja
 3. Rok premiery: 2017

W szóstym sezonie próbie zostaną poddane przyjaźnie, kariery i życie rodzinne głównych bohaterek. Kate zmaga się z niespodziewanym powiększeniem się rodziny Fosterów, Annie zaś odkrywa, że można przenieść się do dużego miasta, ale małomiasteczkowe problemy i tak za tobą podążą. Jenny dostrzeże, że związki w pracy mogą być o wiele bardziej skomplikowane, niż się wydawało. Sloane wróciła i świetnie radzi sobie w pracy, a w jej harmonogramie być może jest więcej miejsca na życie osobiste, niż myślała. Za to Val pierwszy raz od bardzo dawna rozważa pewne zmiany. Jeśli chodzi o pracę, rodzinę i posiadanie wszystkiego… zachowanie równowagi to niepewny interes.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Pracujące mamy

Serial Pracujące mamy obejrzysz na Netflixie

Komediantki: 2. sezon (Hacks) – HBO Max

 1. Co to: czarna komedia o legendarnej diwie, która walczy o młodszą widownię
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 12 maja
 3. Rok premiery: 2021

W drugim sezonie Komediantek relacja legendarnej komediantki z Las Vegas, Deborah Vance, i jej młodej asystentki, Avy, nadal ewoluuje, podczas gdy kobiety podróżują po kraju, przygotowując nowy stand-up Deborah. Duet, który miewa swoje lepsze i gorsze chwile, odwiedzi w tej serii między innymi Wielki Kanion, Sedonę, Altadenę, Long Beach, a nawet wypłynie w morze.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Komediantki

Serial Komediantki obejrzysz na HBO Max

Bosch: Dziedzictwo (Bosch: Legacy) – Amazon Prime Video

 1. Co to: nowy rozdział historii Boscha, który zaczyna pracować ze swoim byłym wrogiem, Honey Chandler
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 6 maja
 3. Rok premiery: 2022

Dwa lata po odejściu z policji Bosch zarabia na życie jako prywatny detektyw. Rozpoczyna również pracę ze swoim byłym wrogiem, pierwszorzędną prawniczką Honey „Money” Chandler. Tymczasem córka głównego bohatera dołącza do policji w Los Angeles.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Bosch: Dziedzictwo

Serial Bosch: Dziedzictwo obejrzysz na Amazon Prime Video

Prawnik z Lincolna (The Lincoln Lawyer) – Netflix

 1. Co to: serial oparty na powieści Michaela Conelly’ego o tym samym tytule
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 13 maja
 3. Rok premiery: 2022

Głównym bohaterem produkcji jest Mickey Haller, prawnik prowadzący nietypową praktykę w Los Angeles. Nie pracuje w zwykłej kancelarii, tylko przyjmuje klientów w swoim samochodzie marki Lincoln, podejmując się zarówno większych, jak i mniejszych spraw. Nie jest to pierwsza ekranizacja tego tytułu, ponieważ w 2011 roku powstał film w oparciu o tę samą książkę, w którym wystąpił Matthew McConaughey.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Prawnik z Lincolna

Serial Prawnik z Lincolna obejrzysz na Netflixie

Candyman – HBO Max

 1. Co to: sequel horroru z 1992 roku, w którym powracamy do dzielnicy Chicago, gdzie zrodziła się legenda
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 maja
 3. Rok premiery: 2021

Wiele lat po wyburzeniu ostatniej wieży Cabrini, Anthony i jego partnerka wprowadzają się do loftu, który znajduje się w zgentryfikowanej dzielnicy Cabrini. Podczas przypadkowego spotkania ze staruszkiem Anthony poznaje prawdę na temat Candymana. Chcąc wykorzystać te makabryczne detale w swoich pracach malarskich, nieświadomie otwiera drzwi do skomplikowanej przeszłości, która niszczy jego zdrowie psychiczne i wyzwala przerażającą falę przemocy.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Candyman

Film Candyman obejrzysz na HBO Max

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.