Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 listopada 2021, 13:37

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 26-28 listopada 2021 roku

Ten tydzień na platformach streamingowych jest bogaty w ciekawe produkcje filmowe, pośród których można znaleźć reżyserski debiut Halle Berry, a także produkcję, w której ludzie zmierzą się z mityczną bestią. Poza tym w tym tygodniu wychodzą finałowe sezony dwóch seriali – po jednym od Netflixa i Amazon Prime Video.

Netflix w tym tygodniu do swojej biblioteki dołączył m.in. reżyserski debiut Halle Berry, która jednocześnie gra w filmie główną rolę. Poza tym streamingowy gigant ma do zaoferowania finałowy sezon serialu animowanego dla dorosłych o rodzinie żyjącej w latach 70. XX wieku. HBO GO przygotował za to filmowe propozycje, wśród których znalazł się thriller o kobiecie, która po wypadku samochodowym została zamknięta w bunkrze, i produkcja przygodowa o grupie odkrywców, mierzących się z mitycznym potworem. Amazon Prime Video ma do zaoferowania finałowy sezon serialu o kobiecie, która stara się powstrzymać niebezpieczną organizację. Zobaczcie, jakie nowe produkcje Netflixa, HBO GO i Amazon Prime Video możecie obejrzeć w weekend 26-28 listopada 2021 roku.

Poobijana (Bruised) – Netflix

 • Co to: debiut reżyserski Halle Berry, która również gra główną rolę w tym filmie
 • Od kiedy dostępny na platformie: 24 listopada
 • Rok premiery: 2020

Jackie Jones to zhańbiona zawodniczka MMA, która nie ma szczęścia w życiu nawet wiele lat po kompromitującej walce. Mimo to Desi, jej partner i menadżer, namawia ją do tego, żeby ponownie stanęła w ringu i wzięła udział w nielegalnych walkach. Podczas pojedynku przykuwa uwagę promotora ligi, który obiecuje jej powrót do oktagonu i lepsze życie. Jednak droga Jackie do odkupienia komplikuje się, gdy w jej życiu pojawia się Manny – syn, którego porzuciła jako niemowlę.

Cloverfield Lane 10 (10 Cloverfield Lane) – HBO GO

 • Co to: thriller o młodej kobiecie przetrzymywanej w podziemnym bunkrze przez mężczyznę, który twierdzi, że uratował ją przed atakiem chemicznym
 • Od kiedy dostępny na platformie: 26 listopada
 • Rok premiery: 2016

Po wypadku samochodowym Michelle budzi się w podziemnym bunkrze z opatrzonymi ranami. Howard, właściciel bunkra, mówi, że przyprowadził ją tam dla jej bezpieczeństwa, ponieważ, jak twierdzi, powietrze na zewnątrz zostało skażone przez atak chemiczny. W produkcji występują m.in.: John Goodman i Mary Elizabeth Winstead.

Nie ma jak w rodzinie: Sezon 5 (F is for Family) – Netflix

 • Co to: finałowy sezon opowieści o rodzinie Murphych, która żyła w latach 70. ubiegłego wieku, czyli w czasach, kiedy dzieci były dziećmi, piwo lało się strumieniami i facet mógł rozsiąść się po pracy przed telewizorem
 • Od kiedy dostępny na platformie: 25 listopada
 • Rok premiery: 2015

W rodzinie Murphych pojawił się nowy członek, podczas gdy rozczarowany, porywczy patriarcha rodziny Frank Murphy próbuje uporać się ze stratą ojca, tajemniczą wiadomością pozostawioną po nim, a także pomóc Sue, która stara się utrzymać rodzinę w emocjonalnym zdrowiu.

Kong: Wyspa Czaszki (Kong: Skull Island) – HBO GO

 • Co to: film przygodowy o grupie odkrywców, którzy po trafieniu na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga, rozpoczynają walkę o przetrwanie
 • Od kiedy dostępna na platformie: 27 listopada
 • Rok premiery: 2017

Naukowcy, żołnierze i odkrywcy łączą siły, aby odkryć mityczną, niezbadaną wyspę na Pacyfiku. Odcięci od wszystkiego, co jest im znane, zapuszczają się do królestwa potężnego Konga, rozpoczynając ostateczną bitwę między człowiekiem a naturą. Ich misja odkrywcza prędko zamienia się w próbę przetrwania i ucieczkę z pierwotnego świata, do którego człowiek nie należy.

 1. Film Kong: Wyspa Czaszki obejrzysz na HBO GO
 2. Dowiedz się więcej o filmie Kong: Wyspa Czaszki

Hanna: Sezon 3 – Amazon Prime Video

 • Co to: serial o niezwykłej młodej dziewczynie wychowanej w lesie, która ucieka przed działającym nieoficjalnie agentem CIA, jednocześnie starając się poznać prawdę na temat tego, kim jest
 • Od kiedy dostępny na platformie: 24 listopada
 • Rok premiery: 2019

W trzecim sezonie Hanna kontynuuje swoją misję – jej celem jest zniszczenie złowrogiej organizacji Utrax, co próbuje osiągnąć działając od środka. Hanna ma nadzieję, że z pomocą agentki CIA Marissy Wiegler, która do niedawna była jej wrogiem, oraz agenta Johna Carmichaela, uda jej się zrealizować plan.

 1. Hannę obejrzysz na Amazon Prime Video

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej