Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 12 grudnia 2017, 13:41

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Clash Royale z nową areną i kartami

Pojawiła się nowa aktualizacja jednego z największych mobilnych hitów - Clash Royale. Studio Supercell udostępniło m.in. kolejną arenę, dwie karty, skrzynie oraz wprowadziło zmiany w balansie.

Nowe atrakcje w Clash Royale już dostępne. - Clash Royale z nową areną i kartami - wiadomość - 2017-12-12
Nowe atrakcje w Clash Royale już dostępne.
Nowa aktualizacja gry Clash Royale w skrócie:
  • arena Electro Valley;
  • dwie kolejne karty – Zappies oraz Hunter;
  • nowe skrzynie;
  • zmiany w balansie.

Firma Supercell udostępniła nową, dużą aktualizację popularnej gry mobilnej Clash Royale. Jej największą atrakcją jest arena Electro Valley, do której dostęp otrzymacie po zebraniu 3400 trofeów. Ponadto pojawiły się dwie kolejne karty – Zappies (przywołuje paczkę miniaturowych maszyn Zap) oraz Hunter (postać zadająca duże obrażenia na krótkim dystansie). Do tego otrzymaliśmy trzy skrzynie do kupienia w sklepie lub zdobycia podczas misji. Są to: Lightning Chest (zamienia wybrane stosy kart na maksymalnie pięć Strikes), Fortune (pozwala sprawdzić, co może zawierać kolejna skrzynia) oraz King's / Legendary King's (epickie i legendarne karty).

To tyle, jeżeli chodzi o zupełne nowości, ale nie wszystko w przypadku całej aktualizacji. Deweloperzy wprowadzili bowiem usprawnienia do zadań Daily Gifts, które są teraz zawsze aktywne, epickie i legendarne karty pojawiają się w sklepie częściej na poziomie 4000 trofeów (i więcej), a na maksymalnie rozwinięte karty trafiamy rzadziej. Ponadto dodano wsparcie dla telefonów iPhone X, Samsung Galaxy S8/S8+ oraz Note 8.

Oprócz tego wprowadzono zmiany w balansie niektórych kart. Szczegółowo opisano je tutaj, ale np. szybkość ataku Hog Ridera zwiększono z 1,5 do 1,6 sekundy, w przypadku Guards mowa o ciosach silniejszych o 5%, a w przypadku zaklęć Fireball, Lightning, Zap, Log, Poison, Rocket i Arrows zmniejszano obrażenia zadawane Crown Tower z 40 do 35%.