Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 kwietnia 2021, 10:20

Jutro poznamy zawartość ostatniej aktualizacji Civilization VI

Studio Firaxis Games już jutro pokaże zawartość, jaka zostanie udostępniona w formie darmowej ostatniej aktualizacji Civilization VI.

W SKRÓCIE:
  1. 12 kwietnia studio Firaxis Games ujawni zawartość ostatniej aktualizacji Civilization VI.

Już jutro poznamy, co wejdzie w skład ostatniej aktualizacji do Civilization VI. Studio Firaxis Games poinformowało o swoich planach za pomocą oficjalnego profilu gry na Twitterze. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ma to być największa darmowa zawartość wydana do tej pory.

Firaxis Games w pewnym momencie postanowiło zmienić sposób wspierania szóstej Cywilizacji i zamiast kolejnych dużych dodatków postawiono na mniejsze paczki, które pojawiały się za to częściej. Jak mówili deweloperzy, New Frontier Pass powstał jako projekt, który miał utrzymać zainteresowanie graczy przez dłuższy czas niż tradycyjne dodatki. I cel został osiągnięty. Przepustka przyciągnęła do produkcji więcej osób niż wcześniejsze DLC.

Na ten moment jeszcze nie wiemy dokładnie, jaka zawartość zostanie dodana do Civilization 6. Wspominano o wielu poprawkach w balansie wszystkich dostępnych w grze cywilizacji.

  1. Civilization VI – oficjalna strona
  2. Sid Meier's Civilization VI - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Civilization VI – o jedną turę od ideału