Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Sony Computer Entertainment Polska Press Release 18 stycznia 2018, 10:01

Ciesz się 15 miesiącami PlayStation Plus dzięki 12-miesięcznej subskrypcji

Promocja jest już dostępna w PlayStation Store i obowiązuje do środy, 24 stycznia, godz. 11:00 (czasu polskiego). Skorzystać z niej mogą również obecni subskrybenci usługi.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Firma Sony Interactive Entertainment Europe (SIEE) poinformowała, że wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup 12 miesięcznej subskrypcji PlayStation®Plus w okresie promocyjnym, będą mogli cieszyć się nią aż przez 15 miesięcy.

Promocja jest już dostępna w PlayStation™Store i obowiązuje do środy, 24 stycznia, godz. 11:00 (czasu polskiego). Skorzystać z niej mogą również obecni subskrybenci usługi.

PlayStation Plus ma na całym świecie ponad 31,5 miliona użytkowników korzystających z płatnej subskrypcji, dającej im dostęp do wielu funkcji i dodatków. Są to, m.in. wieloosobowy tryb online na PlayStation®4 (PS4™), dwie gry na PS4 do pobrania co miesiąc, rabaty w PlayStation Store tylko dla członków, dysk internetowy 10 GB na zapisane dane gier, a także bonusowe tytuły, takie jak StarBlood Arena na PlayStation®VR czy społecznościowa gra imprezowa PlayLink, To jesteś Ty! .