Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 września 2022, 18:46

Sony podnosi ceny gier w PS Store, nowa promocja to uwidoczniła

Na PS Store wystartowała promocja „Planeta Rabatów”. Uwidoczniła ona wzrosty cen niektórych starszych produkcji, które zaliczane są do katalogu PlayStation Hits.

Źródło fot. Sony
i

W PS Store trwa duża promocja „Planeta rabatów”. Tym razem w okazyjnych cenach kupimy m.in. duże tytuły ekskluzywne od Sony. Biorąc pod uwagę tylko dystrybucję cyfrową, część z nich znajduje się obecnie w rekordowo niskiej cenie – z drugiej jednak strony uwypukliły się podwyżki cen wybranych produkcji zaliczanych do puli PlayStation Hits.

Planeta rabatów w PS Store

Przeglądając oferty, łatwo zauważyć, że coś nie do końca się zgadza. Promocje na klasyczne tytuły z katalogu PS Hits są niezwykle stabilne i dotąd zawsze można było je zobaczyć z obniżką 50%, czyli w cenie 39,50 zł. Teraz natomiast musimy zapłacić 44,50 zł – choć nadal widnieje informacja, że jest to połowa kwoty bazowej.

Jak się okazuje, niedawno zdecydowano się podnieść ceny wybranych tytułów PlayStation Hits z 79 do 89 zł. Więcej zapłacimy między innymi za Gran Turismo Sport, Ratcheta & Clanka, Bloodborne’a i Horizon Zero Dawn: Edycję kompletną.

Wśród produkcji, które nie podrożały, znajdziemy za to między innymi Dooma oraz Uncharted: Kolekcję Nathana Drake'a. Co równie ciekawe, jeśli zajrzymy na oficjalną listę gier zaliczanych do kolekcji PlayStation Hits, zobaczymy, że nadal widnieje tam informacja o tym, iż wszystkie tytuły są dostępne za 79 zł.

Wracając do samej promocji – jeśli jesteście zainteresowani zakupami, to poniżej znajdziecie kilka najciekawszych ofert.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales za 150,22 zł

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to kontynuacja ciepło przyjętej gry akcji z 2018 roku w formie samodzielnego dodatku. Podczas zabawy wcielamy się w tytułowego nastolatka obdarzonego nadnaturalnymi mocami. Chłopak musi zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Jorku pod nieobecność Petera Parkera.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales w PS Store

Demon’s Souls za 189,84 zł

Demon’s Souls to remake kultowej gry RPG akcji studia FromSoftware wydanej pierwotnie na PS3. Produkcja ta stanowi protoplastę gatunku soulslike. Rozgrywka toczy się w mrocznym świecie fantasy, w którym królestwo Boletarii zostało opanowane przez siły prastarego bóstwa – naszym zadaniem jest zneutralizowanie tej potężnej istoty.

Demon’s Souls w PS Store

Planeta rabatów w PS Store – inne oferty

  1. Chernobylite (polski) – 90,30 zł (-30%)
  2. Cuphead (polski) – 58,80 zł (-30%)
  3. Fallout 4 (polski) – 22,25 zł (-75%)
  4. Little Nightmares II (polski) – 49,60 zł (-60%)
  5. Ratchet & Clank: Rift Apart (polski) – 210,18 zł (-38%)

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej