Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2013, 19:49

autor: Adrian Werner

CATDAMMIT - polska gra o pijanym kocie z piłą mechaniczną zadebiutuje na początku lipca

Polski zespół Fir&Flams na początku lipca zamierza wypuścić darmową grę CATDAMMIT!. Pokierujemy w niej uzbrojonym w piłę mechaniczną kotem, który w stanie upojenia wyruszy siać zniszczenie w mieście.

Polskie studio deweloperskie Fir&Flams powoli kończy prace nad swoim debiutanckim projektem, czyli zręcznościówką CATDAMMIT!. Wcielimy się w niej w pijanego kota mlekoholika, który uzbrojony w piłę mechaniczną wyruszy w miasto rozwalać wszystko, co stanie mu na drodze. Co gorsza, dzierżone przez niego narzędzie zagłady ma być przeklęte i futrzak nie będzie go w stanie wypuścić go z łap.

  1. CATDAMMIT! – strona oficjalna gry

Akcja ukazana zostanie z kamery umieszczonej wysoko nad łbem kota. Gracze będą mogli oddać się radosnej destrukcji otoczenia lub też spróbować dotrzeć do mety unikając zniszczeń i zranienia mieszkańców miasta. Drugi z tych celów utrudni lekka bezwładność sterowania, spowodowana siłą piły oraz stanem upojenia bohatera. Na każdej planszy znajdziemy liczne pomocne przedmioty zapewniające bonusy zwiększające potencjał ofensywny postaci lub studzące piłę i zapobiegające jej przegrzaniu.

CATDAMMIT! Rozgrywane będzie z poziomu przeglądarki i zadebiutuje na początku lipca. Gra ma być w pełni darmowa i pozbawiona będzie jakichkolwiek mikropłatności.