Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 października 2013, 08:26

autor: Góral

Call of Duty: Ghosts - Eminem promuje grę swoim utworem

Najnowszy teledysk rapera Eminema promuje grę Call of Duty: Ghosts. Muzyk nawiązał współpracę z firmą Activision, w ramach której klienci sklepu GameStop, zamawiając produkcję w przedsprzedaży, otrzymają za darmo nowy album popularnego artysty.

Firma Activision nawiązała współpracę z popularnym raperem Eminemem. Dzięki temu dziś możemy zaprezentować Wam poniższy teledysk do utworu Survival, promujący nadchodzącą strzelankę Call of Duty: Ghosts.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Activision łączy siły akurat z tym artystą. Wraz z inną ikoną współczesnej sceny muzycznej – Jayem-Z – pracowali przy grze Dj Hero (edycja Renegade; dwa albumy z muzyką dobraną przez obu raperów). Dodatkowo w 2010 roku, w czasie targów E3, Eminem wystąpił podczas koncertu zorganizowanego przez Activision, a w jednym ze zwiastunów promujących grę Black Ops wykorzystano jego utwór.

Przy okazji warto wspomnieć, że w Stanach Zjednoczonych przygotowano ciekawą promocję dla fanów rapera i serii Call of Duty. Zamówienia przedpremierowe na Ghosts, złożone w sieci sklepów GameStop, premiowane będą albumem Eminema - The Marshall Mathers LP 2 (premiera 5 listopada, w dzień debiutu nowego CoD-a).

Call of Duty: Ghosts trafi na rynek w wersji na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Wii U oraz komputery PC. Będzie to też tytuł startowy urządzeń nowej generacji (PlayStation 4 i Xbox One). W ostatnich dniach produkcja wywołała spore kontrowersje przez wymagania sprzętowe, opublikowane przez firmę Nvidia. Gra potrzebuje ponoć 50 GB miejsca na dysku twardym i 6 GB pamięci RAM przy minimalnych ustawieniach graficznych. Koncern Activision oświadczył jednak, że nie są to oficjalne konfiguracje. Te mają zostać opublikowane w najbliższym czasie.

Call of Duty: Ghosts - Eminem promuje grę swoim utworem - ilustracja #2Eminem to jeden z najpopularniejszych wykonawców muzycznych w dziejach. Pierwszy legalny album Infinite ukazał się w 1996 roku, jednak sławę przyniosła mu dopiero płyta The Slim Shady LP z 1999 roku, stworzona we współpracy z legendarnym producentem hip hopowym – Dr. Dre. Kolejne krążki rapera osiągały wielomilionowe nakłady, a 5 listopada na rynek trafi nowa solowa płyta - The Marshall Mathers LP 2.