Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2017, 19:48

autor: Ender

Bulletstorm: Full Clip Edition – nowy zwiastun i fragmenty rozgrywki

W sieci pojawił się nowy, fabularny trailer gry Bulletstorm: Full Clip Edition, tworzonej przez polskie studio People Can Fly. Opublikowano także trwający ponad dziesięć minut zapis rozgrywki.

7 kwietnia do posiadaczy komputerów PC oraz konsol Xbox One i PlayStation 4 trafi gra Bulletstorm: Full Clip Edition. Produkcja jest odświeżoną i zremasterowaną wersją oryginalnego Bulletstorma, który pierwotnie ukazał się blisko sześc lat temu. Poza odświeżoną oprawą graficzną i technicznymi poprawkami, oferuje ona także bonusy dla fanów oryginału. Za stworzenie tytułu, który zapowiedziany został oficjalnie w ubiegłym roku, odpowiada niezmiennie polskie studio People Can Fly. Twórcy opublikowali dziś nowy zwiastun gry, przedstawiający fabułę oraz bohaterów, którzy będą towarzyszyć nam w trakcie zabawy.

Dodatkowo, serwis Eurogamer podzielił się też trwającym nieco ponad dziesięć minut zapisem rozgrywki, prezentującym jedną z największych nowinek w remasterze, którą jest grywalna postać Duke'a, znanego z serii Duke Nukem. Posiadacze gry będą mogli wcielić się w „księcia” w alternatywnej kampanii zatytułowanej Duke Nukem's Bulletstorm Tour, w której zastępuje on głównego bohatera gry. Twórcy przygotowali zupełnie nowe linie dialogowe (reprezentujące specyficzny humor dobrze znany fanom Duke'a), w pełni zdubbingowane przez Jona St. Johna, aktora regularnie wcielającego się w tę postać od przeszło dwudziestu lat.

  1. Oficjalna strona gry Bulletstorm: Full Clip Edition