Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 16 grudnia 2012, 07:38

autor: Adrian Werner

Buduj piramidy w The Pyraplex - nowej mobilnej strategii Kairosoft

Studio Kairosoft wypuściło The Pyraplex, czyli strategię, w której zajmujemy się budową piramid.

Mamy dobre wieści dla miłośników mobilnych strategii. Doskonale im znane studio Kairosoft wypuściło właśnie na Androida swój najnowszy projekt. Jest nim The Pyraplex, w którym zajmujemy się budowaniem piramid.

Grę można kupić na serwisie Google Play za 15 zł:

Pyraplex na Google Play (15 zł)

Tytułowe Pyraplex to oaza istniejąca wiele tysięcy lat temu, która poziom zaawansowania technicznego wybiega znacząco przed swoje czasy. Wcielamy się w jej zarządcę. Jako osoba świadoma ekonomicznie nie zamierzamy marnować monumentalnych piramid na grobowce. Zamiast tego zamieniamy je w centrum kultury, handlu i usług.

Wszystko to powoduje to, że ściągają do niej klienci z całego świata, zarówno turyści, kupcy, jak i ważne osobistości starożytnego świata. Może odwiedzić nas nie tylko egipski faraon, ale również wódz Azetków czy rzymscy generałowie, a nawiązania z nimi kontaktów handlowych jest kluczowe do zwiększenia dobrobytu naszej osady.

Gra jest strategią ekonomiczną. Musimy rozbudowywać piramidy dodając do nich bazary, stragany, pomieszczenia rzemieślnicze itp. Jednocześnie trzeba też zadbać o gromadzenie kamiennych bloków do rozbudowy piramidy. Podczas prac górniczych często natkniemy się na zakopane głęboko skarby o różnym przeznaczeniu.

Jednocześnie wznosząc piramidę trzeba pamiętać nie tylko o odpowiednim zbilansowaniu budżetu i zapewnieniu wysokiej dochodowości. Nasz kamienny monument musi być również piękny, co raz w roku oceniają wysłannicy Organizacji Piramidalnej. Wszystko to ukazane jest z typowym dla Kairosoft przymrużeniem oka oraz masą udanego humoru.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.