Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2020, 13:23

autor: Adrian Werner

Broken Fang CS:GO - ruszyła wyczekiwana operacja

W Counter-Strike: Global Offensive ruszyła Operacja Broken Fang, przynosząca m.in. nowy tryb, dodatkowe mapy i nagrody oraz lepszy matchmaking.

BROKEN FANG TO M.IN.:
  • nowy tryb rozgrywki (Retakes),
  • siedem nowych map,
  • cotygodniowe misje pozwalające odblokować nagrody,
  • dla posiadaczy przepustki – matchmakingowy system Premier.

Wystartowało Operation Broken Fang, czyli dziesiąta Operacja do sieciowej strzelanki Counter-Strike: Global Offensive. Z tej okazji wypuszczono również filmik promujący to wydarzenie. Trwa on raptem szesnaście sekund, ale warto odnotować jego wydanie, gdyż to pierwszy cinematic z CSGO, jaki studio Valve przygotowalo od ośmiu lat.

Operacja Broken Fang przynosi m.in. nowy tryb rozgrywki Retakes, w którym trzech terrorystów musi bronić podłożonej bomby przed czterema antyterrorystami. Potyczki rozłożone są na rundy i wygrywa strona, która jako pierwsza zatriumfuje w ośmiu z nich.

Broken Fang oferuje również siedem nowych map. Ponadto w sklepiku operacyjnym możemy kupować specjalne przedmioty, płacąc gwiazdkami zdobywanymi za wypełnianie tygodniowych misji. Pozwala to nabyć m.in. unikalne graffiti, naszywki, kolekcje uzbrojenia, skrzynie na bronie oraz agentów z oddziału SWAT i przestępczej grupy The Professionals.

Dodatkowe atrakcje czekają na osoby, które kupią kosztującą 58,99 złotych Przepustkę Operacji. Zapewnia ona dostęp do tzw. Broken Fang Premier. To nowy system matchmakingowy, w którym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny, a przed rozpoczęciem meczów wybierane są mapy i przyznawane bany. W praktyce oznacza to po prostu lepiej dobranych towarzyszy zabawy oraz sensowną rotację map, abyśmy nie bawili się np. tylko na Dust 2.

  1. Oficjalna strona gry Counter-Strike: Global Offensive
  2. Counter-Strike: Global Offensive – poradnik do gry
  3. Strona internetowa firmy Valve