Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 grudnia 2020, 15:18

autor: aadamus

Brigador za darmo dla użytkowników GOG Galaxy

Brigador: Up-Armored Deluxe jest dostępne za darmo. Aby odebrać tytuł, należy pobrać klienta GOG Galaxy i wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.

W sklepie GOG.com udostępniono za darmo grę Brigador: Up-Armored Deluxe. Aby otrzymać kopię produkcji, trzeba pobrać klienta GOG Galaxy (można to zrobić tutaj). Po jego instalacji i zalogowaniu się należy wejść w zakładkę „ostatnie”. Na samej górze znajdziecie baner, w którym możecie potwierdzić odbiór gry (trzeba także wyrazić zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych). Po tym tytuł zostanie automatycznie przypisany do Waszej biblioteki.

  1. GOG.com – strona główna

Brigador jest inspirowaną produkcjami z lat 80. grą akcji w stylu roguelike. W czasie przygody gracz wciela się w buntownika, który próbuje przejąć stolicę planety Novo Solo. Do tego celu wykorzystuje on ogromne mechy. Za opracowanie i wydanie tytułu odpowiada Stellar Jockeys.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.