Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 lutego 2021, 11:45

Black Desert Online za darmo na Steam

Do 10 marca na platformie Steam można odebrać za darmo osadzoną w realiach fantasy grę MMORPG Black Desert Online.

Na platformie Steam można za darmo zdobyć Black Desert Online, czyli grę MMORPG osadzoną w klimacie fantasy. Aby przypisać tytuł do biblioteki, należy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, wejść na kartę pożądanego produktu i wcisnąć przycisk „Dodaj do konta”. Należy mieć także na uwadze, że zdobyta w ten sposób produkcja nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam. Akcja trwa do 10 marca do godziny 10:00 czasu polskiego.

  1. Black Desert Online na Steamie

Akcja Black Desert Online osadzona została w krainie, w której walkę o wpływy toczą dwie grupy – Republika Calpheonu oraz Królestwo Valencji. Motorem napędowym konfliktu są magiczne kamienie znane jako Black Stones. Surowiec ten występuje głównie na pustyni Black Desert, która znajduje się na terenie drugiego z wymienionych państw.

Warto zwrócić uwagę, że 24 lutego Pearl Abyss, czyli producent Black Desert Online, przejął prawa wydawnicze do swojego tytułu w Ameryce Północnej i Europie.

Black Desert Online – minimalne wymagania sprzętowe na PC

  1. Procesor: Intel Core i3-530 2.9 GHz
  2. Pamięć RAM: 4 GB
  3. Karta graficzna: GeForce 9800 GTX / Radeon HD 3870 X2
  4. Miejsce na dysku: 39 GB HDD
  5. System operacyjny: Windows 10
  1. Pearl Abyss – oficjalna strona
  2. Black Desert Online - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Black Desert – najpiękniejsze MMORPG na rynku

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.