Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2021, 11:45

Biomutant - zobacz prezentację kreatora postaci

Na kanale magazynu Game Informer w serwisie YouTube pojawiła się ośmiominutowa prezentacja kreatora postaci, który będzie obecny w grze Biomutant od studia Experiment 101. Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 25 maja tego roku.

Biomutant od szwedzkiego studia Experiment 101 jak na razie zapowiada się na jedną z najbardziej intrygujących pozycji, których premiera zaplanowana jest na ten rok. Należy ona do gatunku RPG akcji i jak wiele innych produkcji tego typu zaoferuje kreator postaci. Jak będzie się on prezentował? To możecie zobaczyć na poniższym materiale filmowym przygotowanym przez redakcję magazynu Game Informer. Warto zwrócić uwagę na to, jak zmienia się wygląd postaci w zależności od tego, na jakie cechy postawimy.

Biomutant zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One (a także PlayStation 5 i Xboksie Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności) 25 maja bieżącego roku. Na wszystkich trzech platformach będzie on posiadał polską wersję językową (obejmującą napisy i dialogi).

  1. Strona internetowa gry Biomutant
  2. Biomutant to RPG, który zachwyca swoim dziwnym światem

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. W GRYOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii oraz gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube.

więcej