Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 9 listopada 2021, 13:40

autor: Adrian Werner

Better Call Saul - 6. sezon podzielony na dwie części

Aktorka Rhea Seehorn ujawniła, że szósty sezon serialu Better Call Saul zostanie podzielony na dwie części.

Dowiedzieliśmy się, że ostatni sezon serialu Better Call Saul podzielony zostanie na dwie części. Informację tę ujawniła w wywiadzie z serwisem Variety Rhea Seehorn, czyli odtwórczyni roli Kim Wexler.

Rozmowa dotyczyła nowej serii krótkich filmików Cooper’s Bar, ale zahaczono również o Better Call Saul. Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy obejrzymy nowe odcinki serialu. Ogłoszono jedynie, że premiera nastąpi wiosną 2022 roku. Warto przypomnieć, że ostatni sezon będzie składał się z trzynastu epizodów zamiast standardowych dziesięciu.

W wywiadzie Rhea Seehorn zapewniła również, że Bob Odenkirk, czyli odtwórca głównej roli w Better Call Saul, ma się bardzo dobrze. W lipcu tego roku aktor doznał zawału serca i na plan powrócił po dwumiesięcznej rekonwalescencji.

Seehorn nie mogła ujawnić żadnych konkretów odnośnie finałowych odcinków Better Call Saul, ani nawet tego, kiedy zdjęcia dobiegną końca. Zdradziła jedynie, że czyta pełne scenariusze każdego epizodu, wliczając w to sceny, w których nie pojawia się jej postać, i na tej podstawie może stwierdzić, że ostatni sezon będzie kompletnie szalony i zaszokuje fanów.

Warto na koniec przypomnieć, że w przypadku Breaking Bad, czyli serialu, którego spin-offem jest Better Call Saul, ostatni sezon również podzielono na dwie części. Pierwszych osiem odcinków wyemitowano w połowie 2012 roku, a pozostałe ukazały się w sierpniu i wrześniu 2013 r. Mamy nadzieję, że w przypadku finału Better Call Saul nie będziemy musieli czekać aż tak długo na koniec historii.

  1. Najlepszy serial, którego nie oglądamy w Polsce