Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 sierpnia 2022, 21:00

Drugowojenna strzelanka Battalion: Legacy wkrótce za darmo

16 sierpnia udostępniony za darmo zostanie Battalion: Legacy, czyli ostateczna wersja drugowojennego FPS-a Battalion 1944.

Studio Bulkhead zakończyło swoją współpracę ze Square Enix. Z tej okazji deweloperzy zdecydowali się udostępnić za darmo Battalion: Legacy czyli ostateczną wersję wydanego w 2019 roku Battalion 1944. Tytuł będzie można pobrać bezpłatnie od 16 sierpnia.

Battalion 1944 na Steam

Battalion: Legacy ma wprowadzić szereg usprawnień w stosunku do oryginalnej wersji gry. Tytuł zaoferuje tryb rozgrywki Search & Destroy, nowe bronie, poprawki interfejsu oraz dodatkową frakcję – Brytyjczyków.

Battalion 1944 to nastawiona na rozgrywki wieloosobowe pierwszoosobowa strzelanka. Podczas zabawy wcielamy się w żołnierzy i staje do walki na mapach inspirowanych autentycznymi polach bitew z II wojny światowej. Na ten moment jeszcze, produkcja jest płatna i kosztuje 75 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej