Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2020, 18:10

autor: Karol Laska

Batman strollowany - Matt Damon żartuje z Bena Afflecka w szczytnym celu

Matt Damon oraz Ben Affleck biorą wspólnie udział w akcji charytatywnej, a losowemu darczyńcy chcą się odwdzięczyć uroczystą kolacją. W związku tym nagrali zabawny filmik informacyjny.

Macie może ochotę na wyjazd do Los Angeles, pobyt w czterogwiazdkowym hotelu oraz luksusową kolację z udziałem dwóch hollywoodzkich gwiazdorów, Matta Damona oraz Bena Afflecka? To zdanie brzmiałoby w jakichkolwiek innych okolicznościach niczym totalna abstrakcja, ale teraz rzeczywiście istnieje szansa na przeżycie takiej przygody.

Wspomniani aktorzy nawiązali bowiem współpracę z firmą Omaze, której głównym celem jest pomoc biednym mieszkańcom Demokratycznej Republiki Konga. Zorganizowali więc niecodzienną zbiórkę i zareklamowali ją zabawnym filmikiem ze swoim udziałem. Możemy się z niego między innymi dowiedzieć o tym, że losowo wybrany darczyńca będzie mógł odwiedzić aktorów, pogadać z nimi i zjeść wspólny posiłek.

Ogłoszenie zostało ubrane w bardzo luźną konwencję. Affleck zaznaczył, iż wygrany będzie mógł zobaczyć na żywo Batmana i Jasona Bourne’a (jedne z najbardziej rozpoznawalnych kreacji aktorów), ale Damon bardzo szybko skontrował jego wypowiedź, przypominając, że Robert Pattinson wygryzł Bena z roli Człowieka-Nietoperza. A to nie wszystkie urocze złośliwości w materiale. Zresztą przekonajcie się sami:

To nie przypadek, że Affleck i Damon organizują razem tego typu akcje, są to prawdziwi przyjaciele i istne papużki nierozłączki, również na polu artystycznym. Na początku twórczej kariery otrzymali Oscara za scenariusz do filmu Buntownik z wyboru, a aktualnie pracują z Ridleyem Scottem oraz Adamem Driverem na planie dramatu historycznego The Last Duel.