Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 kwietnia 2021, 12:34

Aya Cash z The Boys opowiedziała o wyzwaniach związanych z rolą Stormfront

Aya Cash wcieliła się w The Boys w postać, która wywołała w widzach skrajne emocje. Aktorka opowiedziała o wyzwaniach, jakie wiążą się z taką rolą.

UWAGA SPOILERY! W poniższym tekście znajdują się spoilery dotyczące drugiego sezonu serialu The Boys.

Aya Cash wcieliła się w The Boys w postać Stormfront. Jest ona bohaterką, która w drugim sezonie zastąpiła zamordowanego Przejrzystego. Początkowo trafiła w gusta widzów, wydając się niepokorną i niezależną kobietą, która nie boi się łamać reguł ustalonych przez korporację Vought. Jej prawdziwy charakter szybko wyszedł jednak na jaw i okazała się być jedną z najbardziej bezlitosnych i złych postaci w serialu. W wywiadzie dla serwisu Collider Cash wyznała, że odgrywanie takiej roli wiąże się z pewnymi wyzwaniami.

Były momenty, w których czułam się okropnie wiedząc, że niektórzy mogą zostać zranieni przez samo oglądanie tej postaci. Nie oszukujmy się, 2020 był bardzo intensywnym rokiem z wielu powodów, zarówno pandemii, jak i wzrostu napięć rasowych w Ameryce, a ja gram białą supremacjonistkę. […] Chciałam więc powiedzieć ludziom „Nie martwcie się. Ona jeszcze się doigra. Nie ma mowy, by to co robi było okay! Nikt nie mówi, że to jest okay!

Aktorka odniosła się również do swojego stosunku względem fantasy oraz science fiction. Wyznała, że gatunki te są według niej dobrym środkiem do przedstawienia problemów, z jakimi borykamy się w prawdziwym świecie.

To co kocham w sci-fi i fantasy to, jak wcześniej powiedziałam, możliwość komentowania czasów, w których żyjemy. Dzięki elementom fantastyki oraz science fiction jesteśmy w stanie dostrzec niektóre rzeczy wyraźniej, ponieważ nie odnosimy się do nich personalnie.

Cash wspomniała także o swoim angażu do roli Stormfront. Co ciekawe, została ona w niej obsadzona jeszcze przed premierą pierwszego sezonu The Boys.

To było kilka miesięcy przed premierą pierwszego sezonu. Nie wiedzieli jeszcze nawet, czy pozwolą im kręcić drugi, ale musieli zatrudnić kogoś do tej roli, ponieważ projektowali już strój, który musiał idealnie pasować do ciała aktorki. Także nie dostali jeszcze potwierdzenia o przedłużeniu serialu o drugi sezon, ale ja już zostałam zatrudniona.

Aktualnie twórcy odpowiadający za The Boys pracują nad trzecim sezonem serialu. Jest on kręcony w Kanadzie. Po wydarzeniach, jakie mieliśmy okazję oglądać w ostatnich odcinkach drugiej serii wątpliwe jest, by Aya Cash miała powrócić do swojej roli. W świecie superbohaterów wszystko jest jednak możliwe, więc pozostaje nam czekać na premierę kolejnego sezonu.