Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 19 grudnia 2012, 09:46

autor: T_bone

ASUS VivoBook S400 – 14-calowy notebook z dotykowym ekranem i Windows 8

ASUS VivoBook S400 to model z 14-calową, dotykową matrycą, zapewniającą komfortową obsługę urządzenia pracującego na systemie Windows 8. Notebook posiada atrakcyjną, trwałą i bardzo poręczną konstrukcję, układ audio w technologii ASUS SonicMaster oraz funkcję instant on, pozwalającą na wznowienie pracy w 2 sekundy.

ASUS VivoBook S400 to model z 14-calową, dotykową matrycą, zapewniającą komfortową obsługę urządzenia pracującego na systemie Windows 8. Notebook posiada atrakcyjną, trwałą i bardzo poręczną konstrukcję, układ audio w technologii ASUS SonicMaster oraz funkcję instant on, pozwalającą na wznowienie pracy w 2 sekundy.

Wyposażony w dotykowy ekran ASUS VivoBook S400 realizuje ideę Customer Happiness 2.0, polegającą na dostarczaniu rozwiązań technologicznych idealnie dopasowanych do lepszego, przyjemniejszego i bardziej satysfakcjonującego trybu życia. Urządzenie doskonale nadaje się zarówno do pracy, jak i do nowoczesnej rozrywki – notebook powala użytkownikom cieszyć się z gier obsługiwanych w pełni dotykowo.

Aby zapewnić serii VivoBook atrakcyjny wygląd, projektanci firmy ASUS zdecydowali się na zachowanie smukłej i lekkiej formy, wzorowanej na serii ZENBOOK. Całkowicie szklany, dotykowy ekran dodaje urządzeniu elegancji. Obudowa wykonana jest z trwałego, a zarazem estetycznego metalu. Dzięki tym zabiegom seria VivoBook zachowuje spójny wygląd z pokrewnymi urządzeniami ASUSa.

S400 zapewnia całkowicie intuicyjną obsługę zoptymalizowaną dla systemu Windows 8. Wszystkie modele wyposażono w bardzo czułe panele multidotykowe. Powiększone touchpady, dzięki wykorzystaniu technologii ASUS Smart Gesture, pozwalają na komfortową pracę. Nowy VivoBook ASUSa wyposażono w procesory firmy Intel®, które zapewniają wysoką moc obliczeniową. Hybrydowy dysk łączy w sobie szybkość napędu SSD z pojemnością oferowaną przez dysk HDD. Podzespoły zamknięto w bardzo kompaktowej obudowie – urządzenie waży tylko 1,8 kg.

Model S400 został wyposażony w gwarantującą wysoką jakość dźwięku technologię ASUS SonicMaster. Dzięki oprogramowaniu i podzespołom zoptymalizowanym przez inżynierów ASUS, a także narzędziu do przetwarzania dźwięku MaxxAudio, nagrodzonego GRAMMY w kategoriach technologicznych, VivoBook S400 doskonale sprawdza się jako narzędzie do oglądania filmów i odtwarzania muzyki.

Funkcja instant on pozwala wznowić pracę urządzenia w 2 sekundy, dając klientom niemal natychmiastowy dostęp do systemu Windows 8 nawet po dłuższym okresie hibernacji. S400, jak również pozostałe urządzenia z rodziny VivoBook, zostały zaprojektowane z myślą o możliwie największej integracji z chmurą. Wszystkie modele posiadają darmowy, trzyletni dostęp do 32GB przestrzeni dyskowej w serwisie ASUS WebStorage.

Laptop dostępny będzie w sprzedaży w cenie 3299 PLN.

Specyfikacja:

Model

ASUS VivoBook S400

Procesor

i5-3317U (1.7 GHz, 2.6 GHz Turbo, 3 MB Cache)

System operacyjny

Windows 8/Windows 8 Pro

Wyświetlacz

14" 16:9 HD (1366 x 768) podświetlany LED

Grafika

Zintegrowana

Pamięć

1600MHz DDR3 do 8GB (na płycie 2GB/4GB + 1 DIMM)

Dysk

500GB 5400rpm + 24GB SSD (pamięć cache)

Napęd optyczny

DVD+/-RW DL

Wymiary

33.9cm x 23.9cm x 2.1cm

Waga

1.8Kg (razem z 44W/h baterią polimerową)

 Informacja prasowa firmy ASUS

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.