Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 kwietnia 2019, 17:15

Assassin's Creed: Unity za darmo na PC

Przez najbliższy tydzień wszyscy chętni będą mogli pobrać za darmo pecetową wersję Assassin's Creed: Unity. Tytuł został udostępniony w serwisie Uplay w ramach akcji wspomagającej zbiórkę pieniędzy na odbudowę paryskiej katedry Notre-Dame po poniedziałkowym pożarze.

Poniedziałkowy pożar paryskiej katedry Notre-Dame wstrząsnął Francuzami, którzy po udanej akcji gaśniczej szybko zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy na odbudowę cennego zabytku. Firma Ubisoft przyłączyła się do akcji, ogłaszając, że przeznacza na ten cel sumę 500 tysięcy euro. Aby wypromować wysiłki Paryżan, studio przez najbliższy tydzień oferować będzie również za darmo pecetową wersję Assassin's Creed: Unity z 2014 roku. Korzystając z dedykowanej strony internetowej, do 25 kwietnia grę dodamy bez żadnych dodatkowych kosztów do naszej biblioteki w serwisie Uplay.

  1. Pobierz grę Assassin's Creed: Unity w serwisie Uplay

Wybór Assassin's Creed: Unity nie jest oczywiście przypadkowy. Tytuł przenosi bowiem graczy do XVIII-wiecznego Paryża, pozwalając przyjrzeć się z bliska wielu charakterystycznym budowlom francuskiej stolicy, w tym katedrze Notre-Dame, której trójwymiarowy model został przygotowany z ogromną starannością o detale. Gracze mogą dzięki temu wspiąć się na jej wieże oraz przespacerować po strawionym w pożarze dachu.

Assassin's Creed: Unity pozwala nam w wirtualny sposób zwiedzić katedrę Notre-Dame w Paryżu.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Assassin’s Creed
  2. Recenzja gry Assassin's Creed: Unity - Arno Dorian, zabójca nowej generacji
  3. Assassin's Creed: Unity - poradnik do gry