Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 23 marca 2012, 14:08

Armored Core V od dziś w sprzedaży

Walcz za sterami robotów bojowych w najbardziej emocjonującej grze w historii serii.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy NAMCO BANDAI w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że już dziś ma miejsce premiera gry Armored Core V. Gra, w której gracz kieruje potężnymi robotami bojowymi, dostępna jest na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360.

Armored Core to renomowana seria taktycznych gier akcji, w których gracze siadają za sterami potężnych robotów bojowych. Seria znana jest z widowiskowych walk jeden-na-jeden i szerokich możliwości modyfikacji własnych maszyn. Armored Core V rewolucjonizuje serię dzięki ogromnym bitwom w trybie multiplayer, opartym na epickich starciach drużyn, świetnemu klimatowi oraz zupełnie nowej atmosferze rozgrywki. Armored Core V kładzie nacisk na taktykę i wykorzystanie topografii terenu w celu zapewnienia jak największej skuteczności ataku. Gracze będą mogli zmodyfikować swoje mechy dzięki niezliczonym ulepszeniom i stworzyć swoje własne bronie masowego rażenia. Zupełnie nowy tryb Operator stawia jednego z graczy w roli lidera, dostarczającego członkom swojej drużyny informacje o pozycji i działaniach wroga.

Armored Core V od dziś w sprzedaży - ilustracja #1

Jak twierdzi Eiichi Nakajima z FromSoftware, fani z niecierpliwością czekają, aż Armored Core V wyniesie strategie z mechami na nowy poziom. Dzięki trybowi kooperacji, nieustającym walkom o terytoria i starciom drużynowym, Armored Core V to gra kompletna gra.

  1. Broń i podbijaj terytoria: Przygotuj się na inwazję wroga! Gracze w trybie online mogą najechać Twoje terytorium nawet jeżeli nie jesteś połączony z Internetem. Ustal strategię dla swojego systemu obrony, by automatycznie odpierać ataki innych graczy i chronić swoje tereny.
  2. Kompletny tryb multiplayer: Tytuł oddaje do dyspozycji tryb kooperacji we wszystkich misjach, takich jak „Niszczenie celu” lub „Śledztwo”. Tytuł wspiera grę drużynową (jednocześnie do 5 drużyn liczących nawet 20 graczy). W trybie World rywalizuje się z innymi graczami o dominację nad światem.
  3. Ofensywna rozgrywka: gra została całkowicie przekształcona, by potężne ataki dostarczały jeszcze mocniejszych wrażeń.
  4. Całkowita modyfikowalność: Gra zawiera niezliczoną liczbę części zapasowych, których można użyć do kompletnej modyfikacji mechów.

Więcej informacji o tytule można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Armored Core V

Armored Core V