Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 sierpnia 2021, 13:30

autor: Edyta Jastrzębska

Snyder ujawnił datę premiery Armii złodziei

Zack Snyder udostępnił nowy teaser Armii złodziei, w którym podana jest data premiery filmu.

Choć od premiery Armii umarłych Zacka Snydera minęło zaledwie kilka miesięcy, prequel filmu zatytułowany Armia złodziei już zmierza na ekrany. Najnowszy teaser ujawnia, że film trafi na Netflixa 29 października.

Akcja Armii złodziei rozegra się przed wydarzeniami znanymi z Armii umarłych, a dokładniej na początku apokalipsy zombie. Film opowie historię znanego z poprzedniej części kasjera bankowego, Ludwiga Dietra, który zostanie zwerbowany przez tajemniczą kobietę do ekipy składającej się z najbardziej poszukiwanych przez Interpol przestępców. Razem mają przeprowadzić serię napadów na najtrudniejsze do otwarcia europejskie sejfy.

W przeciwieństwie do pierwszego filmu, w Armii złodziei będzie mniej zombie, a więcej włamań. Film opisywany jest jako komedia romantyczna o napadzie, a zatem można spodziewać się romansu i humoru, co było do przewidzenia ze względu na to, że historia skupia się na bohaterze granym przez Matthiasa Schweighöfera.

Poza Schweighöferem, który jest także reżyserem produkcji, w filmie wystąpią Nathalie Emmanuel, Guz Khan, Ruby O. Fee, Stuart Martin i Jonathan Cohen. Za scenariusz odpowiadają Zack Snyder i Shay Hatten.

  1. Netflix zapowiada prequel Armii umarłych - oto pierwszy zwiastun Armii złodziei