Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2012, 19:09

Arctic Combat wejdzie w otwartą betę za 2 dni i pojawi się na Steamie

Szukacie nowej strzelanki free-to-play? 6 grudnia w fazę otwartej bety wejdzie gra Arctic Combat, za którą odpowiada firma Webzen. Dzień później produkcja trafi także na platformę Steam.

Arctic Combat – za dwa dni ruszy otwarta beta nowej strzelanki free-to-play. - Arctic Combat wejdzie w otwartą betę za 2 dni i pojawi się na Steamie - wiadomość - 2012-12-04
Arctic Combat – za dwa dni ruszy otwarta beta nowej strzelanki free-to-play.

Firma Webzen ogłosiła, że nowa strzelanka free-to-play Arctic Combat wkrótce przejdzie w fazę otwartej bety, w której wezmą udział wszyscy zainteresowani gracze. Zabawę będzie można zacząć 6 grudnia, a dzień później tytuł trafi na platformę Steam. W tym etapie testów producent wprowadzi dwie nowe mapy (Silo i Quarter Blow), jeden tryb rozgrywki (Annihilation) oraz sporo nowych rodzajów broni. Arctic Combat to współczesny FPS na modłę Call of Duty.

Beta zacznie się dopiero za dwa dni, ale klienta gry można ściągać już teraz. To dobry pomysł dla osób, które chcą zarezerwować sobie pseudonimy i stworzyć postacie – taka opcja zostanie odblokowana dzisiaj i jutro w godzinach wieczornych. Po szczegóły odsyłamy na oficjalną stronę Arctic Combat. Warto zaznaczyć, że wraz z pojawieniem się gry na Steamie, Webzen wypuści dwa opcjonalne dodatki: Starter Pack i Ultimate Pack, zawierające broń i przedmioty.

Arctic Combat wejdzie w otwartą betę za 2 dni i pojawi się na Steamie - ilustracja #2Arctic Combat to pierwszoosobowa taktyczna strzelanka free-to-play, w której, jak zapewnia Webzen, trafimy w sam środek III wojny światowej. Gra opowiada o starciu dwóch frakcji – dowodzonych przez Stany Zjednoczone i Rosję - o zasoby naturalne mieszczące się na terytorium Arktyki. Od strony rozgrywki Arctic Combat ma oferować coś dla każdego – od walk z botami, przez typowe tryby zabawy wieloosobowej, aż po turnieje esportowe.

  1. Oficjalna strona Arctic Combat