Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 marca 2014, 15:30

autor: Meehow

Archlord II – zapowiedź premiery w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej

Firma Webzen Inc. zapowiada premierę Archlord II – darmowego PvP MMORPG – w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej. Gra będzie dostępna w języku angielskim, francuskim i niemieckim jeszcze w tym roku. Znane są także wymagania sprzętowe.

Archlord II - Archlord II – zapowiedź premiery w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej - wiadomość - 2014-03-18
Archlord II

Archlord II – darmowa gra MMORPG, utrzymana w konwencji fantasy, nastawiona na walki PvP – zadebiutuje jeszcze w tym roku na komputerach osobistych w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej. Na tych kontynentach Archlord II dostępny będzie w trzech wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej oraz francuskiej. Deweloperem i wydawcą jest firma Webzen Inc., zajmująca się produkcją i wydawaniem gier online oraz dedykowanych urządzeniom mobilnym. Polskim graczom znana jest głównie z innego masowego erpega – MU Online.

Akcja Archlord II dzieje się w fantastycznym świecie, podzielonym przez niekończący się konflikt pomiędzy dwiema frakcjami, w którym graczom przyjdzie wziąć udział, walcząc o główną nagrodę oraz tytuł Archlorda – najwyższego władcy świata.

Archlord II napędzany jest przez silnik Gamebryo, na którym bazują takie tytuły jak Fallout 3, Fallout: New Vegas, The Elder Scrolls: Morrowind czy The Elder Scrolls: Oblivion. Twórcy gry zapowiadają wachlarz unikalnych pól bitewnych, zaprojektowanych z myślą o wieloosobowych starciach, w których jednocześnie będzie mogło wziąć udział do 400 graczy. Ponadto system postaci Archlord II jest bezklasowy, co w zamyśle ma dać graczom możliwość tworzenia spersonalizowanych, unikalnych stylów walki.

Kompozytorem muzyki jest Cris Velasco, który w swoim dorobku artystycznym ma stworzenie utworów na potrzeby ścieżek dźwiękowych takich gier jak trylogia God of War, Borderlands czy Mass Effect 2 i 3.

Przeprowadzona została już wczesna faza testów w Korei i obecnie trwa rewizja projektu. Wersja europejska oraz północno- i południowoamerykańska zostanie wydana już ze zaktualizowaną zawartością (czyt. ze zmianami wprowadzonymi w w/w rewizji).

Z minimalną oraz zalecaną konfiguracją sprzętową, potrzebną do gry w Archlord II, można zapoznać się na poniższej tabeli:

Archlord II – zapowiedź premiery w Europie oraz Ameryce Północnej i Południowej - ilustracja #5

Dostępny jest również oficjalny zwiastun: