Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2020, 12:44

Apex Legends zadebiutuje na Steamie w listopadzie

Wraz ze startem siódmego sezonu w Apex Legends gra pojawi się w sklepie Steam. Postępy i statystyki będą dzielone z pozostałymi wersjami.

W SKRÓCIE:
  1. Apex Legends na Steamie zadebiutuje 4 listopada.
  2. Wersja na Nintendo Switch została przesunięta na 2021 rok.

Apex Legends zadebiutuje na Steamie 4 listopada tego roku. Electronic Arts poinformowało o dacie premiery w specjalnym komunikacie. Premiera wersji w sklepie Valve zbiegnie się ze startem siódmego sezonu w grze.

Jeśli graliście wcześniej w Apex Legends na platformie Origin i zechcecie się przenieść na Steama, to Wasze postępy zostaną zachowane i będą dzielone między różnymi sklepami. Firma Electronic Arts i studio Respawn Entertainment, chcąc uczcić premierę gry w kolejnym miejscu, przygotowały wirtualne zawieszki z serii Portal i Half-Life, które możemy wyekwipować na naszej postaci w Apex Legends.

Apex Legends zadebiutuje na Steamie w listopadzie - ilustracja #1
Osoby, które zdecydują się grać w Apex Legends na Steamie, otrzymają limitowane zawieszki.

Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla posiadaczy Switcha. Premiera Apex Legends na konsoli Nintendo została przesunięta na bliżej nieokreśloną datę w 2021 roku. Gdy tytuł już pojawi się na sprzęcie japońskiej firmy, zaoferuje pełne wsparcie dla opcji cross-play z pozostałymi sprzętami.

  1. Oficjalna strona Apex Legends
  2. Apex Legends - poradnik do gry