Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2021, 20:11

autor: Maycuzai

American Truck Simulator: Wyoming z datą premiery

Na steamowej karcie gry American Truck Simulator właśnie pojawiła się data premiery Wyoming – siódmego dużego dodatku do tego popularnego symulatora ciężarówek.

Od premiery American Truck Simulatora minęło już ponad pół dekady. Tytuł wciąż jednak cieszy się ogromną popularnością, co motywuje twórców do wydawania kolejnych rozszerzeń. Nadchodzące DLC, zatytułowane ATS: Wyoming, rozszerza produkcję o tytułowy Stan Bizonów. Otrzymamy nowe trasy i widoki, a nastąpi to już 7 września tego roku.

Wraz z premierą dodatku SCS Software ma w planach stream, który będzie można zobaczyć na oficjalnych kanałach studia na Twitchu i YouTubie. Na transmisji pojawi się wielu specjalnych gości, a także kilka dodatkowych niespodzianek.

Deweloperzy zamierzają również urządzić specjalny event w grze – zatytułowany #CruisingWyoming World of Trucks – wraz z wprowadzeniem tego rozszerzenia mapy. Blog z dodatkowymi informacjami o tym, jak można wziąć w nim udział i jak zdobyć nagrody w grze, ukaże się na dzień przed premierą DLC.

Wyoming może być jednym z najmniej zaludnionych stanów w USA, ale to nie znaczy, że nie ma tam spektakularnych miejsc do odwiedzenia – od malowniczych miasteczek oraz krystalicznie czystych jezior po gęste lasy i ośnieżone szczyty górskie. Mieści też wiele z najbardziej zapierających dech w piersiach parków narodowych w kraju. Wyoming jest znane szczególnie ze swoich wąwozów o czerwonych ścianach, gorących źródeł i zabytkowych miasteczek na prerii – pisze SCS Software o dodatku.

Dla przypomnienia – na przyszły rok został już zapowiedziany kolejny add-on o nazwie ATS: Texas.

Zainteresowani? Jeśli tak, to możecie dodać ATS: Wyoming do swojej listy życzeń na Steamie. Widzimy się po drugiej stronie granicy, kierowcy…