Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2015, 10:20

autor: Draug

AMD wypuściło nowe sterowniki na beta-testy Star Wars: Battlefront

Firma AMD wypuściła kolejną wersję beta sterowników do kart grafiki z rodziny Radeon, oznaczonych numerem 15.9. Przygotowano je z myślą o benchmarku DirectX 12 w Fable Legends oraz zbliżających się beta testach Star Wars: Battlefront.

AMD dokłada starań, by nic nie zakłóciło starcia bohaterów i złoczyńców na Hoth na komputerach wyposażonych w Radeony. - AMD wypuściło nowe sterowniki na beta-testy Star Wars: Battlefront - wiadomość - 2015-09-29
AMD dokłada starań, by nic nie zakłóciło starcia bohaterów i złoczyńców na Hoth na komputerach wyposażonych w Radeony.
W jakich grach AMD Catalyst 15.9 Beta przynosi poprawę?
  • Star Wars: Battlefront (optymalizacja bety)
  • Fable Legends (benchmark DirectX 12)
  • Assassin’s Creed: Unity, Diablo III, DiRT Rally, Dragon Age: Inkiwizycja, World of Warships (pomniejsze problemy)

Firma AMD udostępniła kolejne sterowniki dla posiadaczy układów graficznych marki Radeon. Catalyst 15.9 Beta przygotowano przede wszystkim z myślą o optymalizacji wydajności i jakości w grze Star Wars: Battlefront, która 8 października wejdzie w fazę beta testów (trwających do 12 października). Drugim obszarem skupienia jest Fable Legends, a dokładniej optymalizacja wbudowanego w tę pozycję benchmarka dla bibliotek DirectX 12. Oprócz tego wyeliminowano szereg problemów (szczególnie możliwe zawieszenia programów i wyrzucenia do pulpitu) z innymi produkcjami, takimi jak Diablo III, Dragon Age: Inkwizycja, World of Warships, DiRT Rally czy Assassin’s Creed: Unity. Przedstawiono też kolejną listę znanych bolączek, którymi AMD zajmie się w przyszłości.

Sterowniki przygotowano z myślą o użytkownikach systemów operacyjnych Windows 7 (SP1), 8.1 i 10 (zarówno 32-, jak i 64-bitowych). Możecie je pobrać, jeśli dysponujecie kartą grafiki z serii HD 5000, HD 6000, HD 7000, HD 8000, R5 230, R7 200, R7 300, R9 200, R9 300, R9 Nano lub R9 Fury. Więcej informacji na temat wspieranych układów, jak i same sterowniki znajdziecie tutaj:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.