Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 maja 2021, 11:26

autor: Czarny Wilk

Nintendo Switch Lite taniej w polskim Amazonie

Przenośną wersję najnowszej konsoli firmy Nintendo kupimy w polskim oddziale firmy Amazon w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

W polskim oddziale sklepu Amazon obniżono cenę konsoli Nintendo Switch Lite. Za szary model konsoli zapłacimy jedynie 835 zł, co jest ceną o ponad 100 zł niższą od oferowanej zwyczajowo w innych sklepach. Urządzenie możemy kupić pod tym adresem:

  1. Konsola Nintendo Switch Lite za 835 zł

Switch Lite to specjalna, odchudzona wersja konsoli Nintendo Switch, wyróżniająca się znacznie mniejszymi rozmiarami oraz wbudowanymi na stałe kontrolerami (nie można ich odczepiać od konsoli). Urządzenie zostało zaprojektowane wyłącznie z myślą o graniu w trybie przenośnym i nie możemy podłączyć go do telewizora tak jak zwyczajnej wersji Switcha. Konsola współpracuje ze wszystkimi grami wydanymi na Nintendo Switch, które obsługują tryb przenośny.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.