Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 marca 2021, 13:02

Tani Kindle Paperwhite i inne promocje w polskim Amazonie

Polski Amazon przygotował specjalną ofertę na czytniki e-booków Kindle Paperwhite. W ramach „Wiosennych okazji" taniej kupimy także dyski SSD i smartwatche.

Na początku marca wystartowała polska wersja najpopularniejszego sklepu internetowego na świecie, Amazona. W tym tygodniu natomiast doczekaliśmy się pierwszej akcji promocyjnej przygotowanej przez lokalną wersję serwisu. Choć oferta w polskim Amazonie nie jest tak imponująca jak w przypadku jego niemieckiego czy amerykańskiego odpowiednika, czasem można natrafić na naprawdę dobre ceny.

Na przykład w przypadku czytnika e-booków Kindle Paperwhite, powszechnie uznawanego za jedno z najlepszych – a zdaniem bardzo wielu czytelników, najlepsze – urządzeń tego typu na rynku. Ekran o rozdzielczości 300 ppi, wodoodporność klasy IPX8 oraz 6-calowy ekran przy zachowaniu niewielkiej wagi czynią ten czytnik doskonałym wyborem dla miłośników książek. Za granicą urządzenie oferowane jest w wersjach z reklamami lub bez, w Polsce dostępny jest wyłącznie model pozbawiony materiałów marketingowych.

Czytnik Kindle Paperwhite wyposażony w 8 gigabajtów pamięci wewnętrznej zakupimy w ramach wiosennych okazji za jedyne 489,99 zł – to o 191 zł mniej niż wynosi standardowa cena urządzenia. Koszt zakupu modelu wyposażonego w 32 gigabajty pamięci również obniżono o 191 zł, do poziomu 598,99 zł.

Warto również zwrócić uwagę na promocję polskiego oddziału Amazon na dyski SSD. Sklep obniżył ceny cieszących się uznaniem graczy modeli BX500 od firmy Crucial. Za szybką pamięć masową o pojemności 480GB zapłacimy 195,50 zł, natomiast za czterokrotnie większy dysk o pojemności 2TB jedyne 684,17 zł.

Promocją „Wiosenne okazje” zainteresować mogą się również osoby szukające nowego smartwatcha. Za zegarek Garmin Vivoactive 3 z wbudowanym GPS-em, funkcjami pomiaru tętna i płatności zbliżeniowych Garmin Pay zapłacimy 549,33 zł. 589 zł będzie nas natomiast kosztować decyzja o zakupie Amazfit GTS 2.

Czytniki e-booków Kindle - promocje

  1. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 8GB – 489,99 zł (taniej o 191 zł)
  2. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 32GB – 598,99 zł (taniej o 191 zł)

Dyski SSD – promocje

  1. Dysk SSD Crucial BX500 480GB – 195,50 zł
  2. Dysk SSD Crucial BX500 2TB – 684,17 zł

Smartwatche – promocje

  1. Smartwatch Garmin Vivoactive 3 – 549,33 zł
  2. Smartwatch Amazfit GTS 2 – 589 zł

Pełna lista ofert znajduje się tutaj.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.