Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 maja 2018, 18:06

autor: Vergil

Aktualizacja 0.5.0 do PUBG Mobile wprowadza mapę Miramar

PUBG Mobile otrzymało aktualizację do wersji 0.5.0, która wnosi szereg nowości, na czele z pustynną mapą Miramar. Poza tym, rozpoczynając drugi sezon zmagań, autorzy wprowadzili specjalne misje, możliwość łączenia się w zespoły z osobami znajdującymi się w pobliżu, system regionów czy sklep oferujący nowe przedmioty i ubrania.

W rozpoczynającej drugi sezon zmagań aktualizacji do PUBG Mobile, oznaczonej numerem 0.5.0, deweloperzy ze studia Lightspeed & Quantum wprowadzili szereg nowości, z których największą jest kolejna mapa. Na pustynnym Miramarze znajdziemy nie tylko nowe lokacje, ale też nieobecne wcześniej samochody i arsenał. Poza tym łatka wnosi misje, do których dostęp będziemy otrzymywać w miarę postępów i zdobywania kolejnych poziomów doświadczenia, a także specjalne, tygodniowe zadania.

Mobilne Playerunknown’s Battlegrounds próbuje dogonić pecetowy oryginał pod względem zawartości. - Aktualizacja 0.5.0 do PUBG Mobile wprowadza mapę Miramar - wiadomość - 2018-05-15
Mobilne Playerunknown’s Battlegrounds próbuje dogonić pecetowy oryginał pod względem zawartości.

Na tym nie koniec – autorzy pozwalają bowiem graczom znajdującym się blisko siebie na tworzenie zespołów (po wpisaniu sześciocyfrowego kodu), zdobywanie tak zwanej Synergii (przy pomocy której tworzymy Połączenia) poprzez wchodzenie w interakcję ze znajomymi, zmianę regionu i flagi, a także wybór języka czatu. Poza tym możemy wykorzystać nowe awatary, zrobić zakupy w sklepie oferującym ubrania i przedmioty lub zostawić nieco gotówki w skrytce, by w ten sposób zdobyć rozmaite towary po niższych cenach.

Poza nowościami autorzy wprowadzili szereg usprawnień, zwiększając prędkość opadania ze spadochronem i poprawiając pracę kamery, podnosząc płynność animacji w trybie obserwatora czy choćby dodając efekty dźwiękowe, towarzyszące walce wręcz oraz wyważaniu drzwi.

W chwili, w której są pisane te słowa, aktualizacja 0.5.0 do PUBG Mobile jest już dostępna zarówno w wersji na Androida, jak i na Apple iOS.