filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 23 marca 2022, 12:40

autor: Ignacy Kruk

Akcja fanów Amazing Spider-Man 3; Sony odpowiedziało na apel

Fani, którzy już od jakiegoś czasu domagają się powstania trzeciego pełnoprawnego filmu z Andrew Garfieldem, nareszcie przykuli uwagę oficjalnego konta Sony na Twitterze.

Źródło: YouTube / Sony Pictures Entertainment

Mimo, że oba filmy o Niesamowitym Spider-Manie nie były wielkim komercyjnym ani krytycznym sukcesem, wielu widzów doceniło Petera Parkera w wykonaniu Andrew Garfielda. Część z nich od jakiegoś czasu domaga się stworzenia trzeciej części tego cyklu.

Co ciekawe, kampania fanów przykuła ostatnio zainteresowanie Sony, które odniosło się do akcji i hashtagu #MakeTASM3 w swoim tweecie promującym cyfrowe wydanie Spider-Man: No Way Home. Zespół odpowiedzialny za media społecznościowe giganta skomentował kampanię społeczności i wywołał kolejne spekulacje nazywając Garfielda „Niesamowitym Peterem #3”.

Niesamowity Peter #3!

Tak, widzieliśmy hashtag [#MakeTASM3 – dop. red.]. Nie, to nie my decydujemy o tym, które filmy są robione. Jesteśmy tylko zespołem od mediów społecznościowych.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany tweet .

Zespół odpowiedzialny za media społecznościowe Sony może nie mieć wiele do powiedzenia w sprawie nowych projektów korporacji, lecz ich komentarz wskazuje na dużą siłę przebicia, jaką ma wspomniany hashtag i ci, którzy chcą powrotu Garfielda. Niewykluczone, że podobnie jak to było w przypadku Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, społeczność może wywrzeć spory wpływ na potencjalną decyzję dotyczącą przyszłości Niesamowitego Spider-Mana.

Warto dodać, że nadzieje fanów na taki scenariusz rozbudził ostatni występ aktora w Spider-Man: No Way Home, który pokazał, że Sony może być skłonne, by ponownie zwrócić się do Garfielda i kto wie, być może dokończyć trylogię jego Pajączka.

Chcielibyście zobaczyć The Amazing Spider-Man 3?