Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 6 czerwca 2019, 10:56

autor: Froozyy

Ad Astra - jest trailer filmu sci-fi z Bradem Pittem

W sieci ukazał się trailer Ad Astra, nowego filmu science fiction z Bradem Pittem w roli głównej, przemierzającym kosmos w poszukiwaniu ojca. Za produkcję odpowiada studio 20th Century Fox, a premiera filmu planowana jest na 20 września 2019 roku.

Brad Pitt wyrusza w kosmos w celu odnalezienia ojca i rozwiązania zagadki wszechświata. - Ad Astra - jest trailer filmu sci-fi z Bradem Pittem - wiadomość - 2019-06-06
Brad Pitt wyrusza w kosmos w celu odnalezienia ojca i rozwiązania zagadki wszechświata.

Możemy już obejrzeć trailer Ad Astra, nowego filmu sci-fi. Głównym bohaterem jest astronauta Roy McBride, w którego wcielił się Brad Pitt. Wyrusza on na niebezpieczną misję mającą na celu odnalezienie i uratowanie ojca, który zaginął podczas jednej z wcześniejszych wypraw. Astronauta musi też zbadać tajemnicę zagrażającą przetrwaniu naszej planety. Podczas podrózy McBride odkryje sekrety, które postawią pod znakiem zapytania sens ludzkiej egzystencji i nasze miejsce we wszechświecie.

Obok Brada Pitta na ekranie pojawią się również takie gwiazdy jak Tommy Lee Jones (znany z Facetów w czerni), Ruth Negga (Agenci T.A.R.C.Z.Y.) i Liv Tyler (Władca Pierścieni). Za scenariusz do Ad Astra odpowiada Ethan Gross, a reżyserem jest James Gray (mający w dorobku Zaginione miasto Z). Za całą produkcję odpowiada studio 20th Century Fox. Światowa premiera zapowiedziana jest na 20 września bieżącego roku. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie film pojawi się w polskich kinach, można jednak przypuszczać, że również będzie to końcówka września.