Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2021, 21:58

autor: qjin

AC Valhalla: Oblężenie Paryża na pierwszych fragmentach gameplayu

Assassin’s Creed: Valhalla było jednym z gorących hitów Ubisoftu w ubiegłym roku. Po niedawnej premierze pierwszego fabularnego DLC czas na kolejne – The Siege of Paris. Na prezentacji Ubisoft Forward w ramach E3 2021 mogliśmy zobaczyć pierwsze sceny z nadchodzącego dodatku.

Firma Ubisoft zaprezentowała na konferencji Ubisoft Forward z okazji targów E3 2021 materiał wideo poświęcony Assassin’s Creed: Valhalla, które nadal będzie rozwijane i naprawiane przez deweloperów. Większość graczy jednak czeka już z wypiekami na twarzy na kolejne, po Gniewie druidów, DLC – Oblężenie Paryża (ang. The Siege of Paris). W drugim rozszerzeniu fabularnym weźmiemy udział w tytułowej wyprawie wikingów. Na udostępnionym filmiku pokazano pierwsze sceny z rozgrywki:

Premiera Assassin’s Creed: Valhalla – The Siege of Paris odbędzie się latem 2021 roku. Niestety, Ubisoft nie podał dokładnej daty wydania. Warto na koniec dodać, że jesienią za darmo dostępny będzie nowy Discovery Tour, przedstawiający erę wikingów, dla wszystkich posiadaczy AC: Valhalla. Ubisoft obiecał również wsparcie gry w 2022 roku. Przygody z dodatkami nie zakończą się na Oblężeniu Paryża – pokuszono się nawet o krótką zapowiedź (vide ostatnie sekundy powyższego nagrania).

E3 2021