Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 czerwca 2022, 17:25

autor: Agnieszka Adamus

5 symulatorów za mniej niż 50 zł wartych zakupu na Steam Summer Sale 2022

Steam Summer Sale 2022 trwa. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was przegląd ofert na symulatory, za które zapłacicie mniej niż 50 zł.

Steam Summer Sale trwa w najlepsze. Promocje obejmują tysiące różnych produkcji z każdego dostępnego gatunku. W tej wiadomości zebraliśmy pięć ciekawych symulatorów, za które zapłacicie obecnie mniej niż 50 zł.

Euro Truck Simulator 2 za 19,99 zł

Tej produkcji nie trzeba nikomu przedstawiać. Euro Truck Simulator 2 to popularny symulator ciężarówki, w którym wozimy towary po całej Europie. Za każde zrealizowane zlecenie otrzymujemy pieniądze, pozwalające nam ulepszać lub kupować nowe pojazdy oraz zatrudniać pracowników. Jest to idealna pozycja, jeśli chcecie spędzić czas przy mniej emocjonującym, ale relaksującym tytule.

ETS2 jest systematycznie rozwijany. Twórcy regularnie wypuszczają aktualizacje dodające nowe rozwiązania gameplayowe oraz rozszerzenia implementujące kolejne obszary Europy. Jeśli więc jeszcze nie posiadacie tej gry, to serdecznie polecam jej zakup.

Euro Truck Simulator 2 na Steamie

Jeśli już posiadacie ETS2, to możecie zastanowić się nad zakupem DLC, które obecnie również są na promocji:

  1. Beyond the Baltic Sea – 20,99 zł (-70%)
  2. Iberia – 48,99 zł (-30%)
  3. Road to the Black Sea – 20,99 zł (-70%)
  4. Scandinavia – 20,99 zł (-70%)

Barotrauma za 17,50 zł

Barotrauma to symulator okrętu podwodnego nastawiony głównie na rozgrywkę wieloosobową w kooperacji. Podczas przygody wcielamy się w członków załogi – każdy ma określoną rolę w hierarchii i w teorii wykonuje konkretne obowiązki. W praktyce jednak w sytuacji zagrożenia każdy robi, co tylko może, by ocalić okręt. Europa, czyli księżyc Jowisza, na którym dzieje się akcja tytułu, wypełniona jest agresywnymi istotami, piratami oraz niebezpiecznymi elementami środowiska. Czasem więc trudno przeżyć, szczególnie kiedy oficer ochrony przypadkowo zdetonuje ładunek jądrowy i musisz zaspawać kadłub, zanim umrzesz na chorobę popromienną.

Jeśli ma się grupę znajomych, którzy przyłączą się do gry, to Barotrauma zagwarantuje Wam wiele godzin dobrej zabawy. Trzeba mieć jednak na uwadze, że tytuł ten znajduje się obecnie we wczesnym dostępie. Twórcy jednak regularnie dodają nową zawartość, co zachęca do regularnego powracania do gry.

Barotrauma na Steamie

MudRunner za 11,99 zł

MudRunner jest zaawansowanym symulatorem prowadzenia ciężkich pojazdów w trudnym terenie. W grze trafiamy na otwarte mapy, na których czeka nas szereg zadań opierających się na transportowaniu towarów. Zadanie to nie jest łatwe, ponieważ większość dróg pozbawiona jest asfaltu i bardzo łatwo się zakopać. Większość czasu spędzamy więc na mozolnym pokonywaniu kolejnych odcinków trasy.

Produkcja idealnie nadaje się na spokojne wieczory. Bardzo powolne tempo rozgrywki pozwala się zrelaksować.

MudRunner na Steamie

A co ze SnowRunnerem?

SnowRunner jest również dostępny w promocji, jego cena wynosi jednak 77,99 zł, więc nie mieści się w narzuconym w wiadomości cenowym przedziale. Jest to ulepszona wersja wspomnianego MudRunnera i serdecznie polecam także ten tytuł.

SnowRunner na Steamie

Farming Simulator 17 za 41,93 zł

Nie ma co ukrywać, że Farming Simulator to seria, która na przestrzeni lat nie wprowadzała zbyt wielu zmian. Za każdym razem wcielamy się w rolnika, który hoduje rośliny, zajmuje się zwierzętami i powoli powiększa swoją famę. Mimo to lubię ten cykl i co jakiś czas powracam do kolejnych odsłon. Ze wszystkich zdecydowanie najcieplej wspominam Farming Simulator 17. Oczywiście nie ma tam takich funkcji jak pory roku, ale ciągle jest to niezwykle grywalny tytuł. Przede wszystkim oferuje bardziej przejrzysty interfejs, co zdecydowanie ułatwia rozgrywkę.

Farming Simulator 17 na Steamie

Train Sim World 2 za 35,99 zł

Train Sim World 2 to symulator kolei od Dovetail Games, który można traktować jako ulepszoną wersję Train Simulatora. W tej produkcji deweloperzy zadbali o możliwość wyjścia poza kabinę maszynisty i zwiedzenia reszty składu oraz stacji. Dodatkowo zadbano o takie szczegóły jak interaktywne wyświetlacze na dworcach. Tytuł ten oferuje ciągle atrakcyjną oprawę graficzną.

Train Sim World 2 na Steamie

Pozostałe promocje

Oprócz tego możecie również zapoznać się z poniższymi ofertami:

  1. American Truck Simulator (polski) – 19,99 zł (-75%)
  2. Cooking Simulator (polski) – 32,39 zł (-55%)
  3. Elite: Dangerous (angielski) – 26,99 zł (-75%)
  4. House Flipper (polski) – 44,99 zł (-50%)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.