filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 grudnia 2023, 13:35

2. sezon The Last of Us z przybliżoną datą premiery. HBO potwierdziło, kiedy obejrzymy serial

Miłośnicy serialu The Last of Us mogą już oficjalnie rozpocząć odliczanie do premiery drugiego sezonu przygód Joela i Ellie. HBO potwierdziło, kiedy kolejne odcinki hitowej produkcji trafią na platformę Max.

Źródło fot. The Last of Us, Craig Mazin, HBO, 2023
i

2023 rok chyli się ku końcowi, dlatego wiele platform streamingowych coraz śmielej promuje produkcje, jakimi będą raczyć swoich klientów w tej bliskiej, jak i nieco dalszej przyszłości. O swoich subskrybentach nie zapomniało również HBO, które zaprezentowało spot reklamujący ramówkę platformy Max (u nas w dalszym ciągu jest to jeszcze HBO Max) na 2024 i 2025 rok.

Na ponad 2-minutowym materiale wideo znalazły się m.in. fragmenty czwartego sezonu serialu Detektyw oraz drugiego sezonu Rodu smoka. Nie zabrakło również krótkiej zajawki wyczekiwanego Pingwina, będącego spin-offem kinowego Batmana. Listę uzupełnił też serial Sympatyk z Robertem Downeyem Jr. w roli głównej

Najważniejsze jest jednak to, że wśród wszystkich tych propozycji znalazło się również miejsce dla serialu The Last of Us. Tym samym potwierdzono, że drugi sezon hitowej produkcji HBO zadebiutuje w 2025 roku. Niestety prace na planie widowiska rozpoczną się dopiero na początku przyszłego roku, dlatego do klipu wykorzystano wyłącznie ujęcia z oryginalnych odcinków.

Poniżej możecie obejrzeć rzeczony materiał.

Przypomnijmy, że drugi sezon serialu będzie stanowić adaptację The Last of Us Part II. Do obsady dołączy zatem aktorka, która sportretuje żądną zemsty Abby. Na razie nie ujawniono, komu przyjdzie sportretować bohaterkę. Wedle niedawnych plotek najbliżej angażu jest Kaitlyn Dever, która pierwotnie ubiegała się o rolę Ellie.

Warto również dodać, że druga odsłona powinna przynieść nam jeszcze więcej spektakularnych scen z samymi zarażonymi. Jakiś czas temu showrunner serialu, Craig Mazin w rozmowie z portalem Deadline wyjawił, że pierwsze odcinki The Last of Us pomogły ekipie wyciągnąć potrzebne wnioski i dzięki temu dopracować właśnie fragmenty z udziałem zainfekowanych.

Tę wiadomość przeczytacie również w wersji po angielsku.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej