HBO Max nowy hit, który co odcinek przyciąga przed ekrany kilkanaście milionów widzów w samych Stanach Zjednoczonych.
HBO Max nie marnuje potencjału uniwersum Gry o tron, rozwijając je o kolejne spin-offy. Rycerz siedmiu królestw, który ukazał się w tym roku, okazał się być strzałem w dziesiątkę. Widzowie z zachwytem oglądają kolejne odcinki nieco skromniejszej produkcji, w której w centrum wydarzeń nie są smoki czy walka o tron, a rycerz i jego giermek.
I teraz HBO Max pochwaliło się, jak duża jest oglądalność jego nowego przeboju. Okazuje się, że odcinki Rycerza siedmiu królestw w samych Stanach Zjednoczonych mają 13 mln widownię. Właśnie tyle widzów miało sięgnąć po każdy z pierwszych pięciu. Dzięki takiej oglądalności serial ma być na dobrej drodze do tego, aby znaleźć się wśród 3 najlepszych debiutów w historii HBO Max.
Co więcej, piąty odcinek serialu odnotował rekordową oglądalność na poziomie 9,2 mln widzów w Stanach Zjednoczonych w ciągu trzech dni od premiery. Z odcinka na odcinek, za wyjątkiem czwartego epizodu, który ukazał się wcześniej, oglądalność Rycerza siedmiu królestw według HBO Max rośnie. Można więc na spokojnie mówić o sukcesie nowej produkcji z uniwersum Gry o tron.
Przed nami finał Rycerza siedmiu królestw, który ukaże się na HBO Max 23 lutego. Ale fani mogą być spokojni, bo to nie będzie koniec tej historii. Już przed premierą pierwszej odsłony zapowiedziano, że powstanie drugi sezon Rycerza siedmiu królestw, więc przebojowy serial fantasy jeszcze powróci.
Warto jeszcze nadmienić, że w czerwcu tego roku powróci Ród smoka, a wczoraj ukazał się zwiastun nadchodzących epizodów, który znajdziecie tutaj. Za to poniżej możecie obejrzeć trailer finału pierwszego sezonu Rycerza siedmiu królestw.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
Serial:Rycerz Siedmiu Królestw(A Knight of the Seven Kingdoms)
premiera: 2026dramat, fantasy, akcja, przygodowy
Nowy sezon Sezonów: 1 Odcinków: 6
Sto lat przed wydarzeniami z "Gry o tron", dwóch nieoczekiwanych bohaterów wędrowało po Westeros... młody, naiwny, ale odważny rycerz, Ser Duncan Wysoki, i jego drobny giermek, Egg. W czasach, gdy linia Targaryenów wciąż zajmuje Żelazny Tron, a pamięć o ostatnim smoku nie zniknęła jeszcze z pamięci, na tych nieprawdopodobnych i wyjątkowych przyjaciół czekają wielkie losy, potężni wrogowie i niebezpieczne wyczyny.
1

Autor: Edyta Jastrzębska
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.