Sklepy sieci RTV Euro AGD oferują przez 120 godzin atrakcyjne obniżki cen słuchawek firmy Audio-Technica. Taniej kupimy również telewizory LG, Philipsa i Sharp, smartfony Lenovo i HTC oraz laptop HP.
W sieci elektromarketów RTV Euro AGD rozpoczęła się nowa, trwająca 120 godzin promocja. Spośród objętych obniżką towarów na szczególną uwagę zasługują dobrej jakości słuchawki firmy Audio-Technica. Prócz tego taniej zakupimy smartfony, telewizory oraz laptopy. Wybraliśmy najciekawsze oferty i prezentujemy je poniżej.
UWAGA: Promocja jest ograniczona czasowo i trwa do 14.04.2018 lub wyczerpania zapasów, więc niektóre oferty mogą być nieaktualne (w zależności od tego, kiedy je oglądasz). Ceny również mogą ulec zmianie – zależą od ustaleń sklepu. Koszt przesyłki zaczyna się od 6,95 zł. Możliwy jest również darmowy odbiór osobisty w którymś ze sklepów RTV Euro AGD. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, aby uniknąć pomyłek (cenę, koszty przesyłki, sposób odbioru itp).

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:
ZASTRZEŻENIE
Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.
2

Autor: Michał Grygorcewicz
Tworzy artykuły o grach od ponad dwudziestu lat. Zaczynał od amatorskich serwisów internetowych, które sam sobie kodował w HTML-u, potem trafiał do coraz większych portali. Z wykształcenia inżynier informatyk, ale zawsze bardziej go ciągnęło do pisania niż programowania i to z tym pierwszym postanowił związać swoją przyszłość. W grach przede wszystkim szuka opowieści, emocji i immersji, jakich nie jest w stanie dać inne medium – stąd wśród jego ulubionych tytułów dominują produkcje stawiające na narrację. Uważa, że NieR: Automata to najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała.