Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadowgrounds Survivor

Humble Frozen Synapse Bundle zarobił ponad milion dolarów

Kono, 12 października 2011, 08:30

Najnowsza odsłona akcji charytatywnej Humble Indie Bundle radzi sobie całkiem dobrze. Zestaw Humble Frozen Synapse Bundle w ciągu niecałych dwóch tygodni zdołał zarobić ponad milion dolarów.

Sukces trzeciej edycji akcji Humble Indie Bundle

Kono, 29 kwietnia 2011, 09:24

Wczoraj zakończyła się trzecia edycja akcji Humble Indie Bundle. Pomimo tego, że tym razem obejmowała ona tylko produkty studia Frozenbyte, to i tak możemy mówić o sporym sukcesie. Zestaw nazwany „Humble Frozenbyte Bundle” zdołał zarobić przeszło 900 tysięcy dolarów.

Humble Indie Bundle - płać ile chcesz za m.in. Shadowgrounds i Trine

Adrian Werner, 13 kwietnia 2011, 09:59

The Humble Indie Bundle to akcja, w ramach której możemy kupić zestaw gier niezależnych za taką cenę, jaką sami uznamy za stosowną. Poprzednie dwie edycje tej promocji okazały się wielkimi sukcesami. Teraz nadszedł czas na trzecie uderzenie.

Trine – nowy projekt twórców Shadowgrounds

Hed, 6 grudnia 2008, 10:16

Firma odpowiedzialna za stworzenie dwóch części Shadowgrounds, czyli Frozenbyte, zapowiedziała nową grę pod tytułem Trine. Nie jest to wielki zaskoczeniem, gdyż już wcześniej wiedzieliśmy, że ta ekipa pracuje nad trzema projektami. Zgodnie z zapowiedziami autorzy skupili się na stworzeniu zupełnie nowej marki. Trine jest więc osadzoną w świecie fantasy mieszanką akcji i elementów logicznych.

Twórcy serii Shadowgrounds pracują nad nowymi grami

Thorwalian, 14 maja 2008, 10:40

Fińskie studio Frozenbyte znane przede wszystkim z dość ciepło przyjętej przez graczy serii Shadowgrounds, zapowiedziało rozszerzenie swojego portfolio o dodatkowe pozycje. Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu prasowym, konkretnie chodzi o trzy tajemnicze projekty.

Gra Shadowgrounds Survivor jest już dostępna w Steamie

Krystian Smoszna, 15 listopada 2007, 08:48

Druga odsłona cyklu Shadowgrounds zadebiutowała na rynku elektronicznej rozrywki! Dzieło fińskiego studia Frozenbyte jest od wczoraj dostępne za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji Steam. W Polsce produkt trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu.

Darmowy produkt przy zakupie gry Shadowgrounds Survivor w Steamie

Krystian Smoszna, 12 listopada 2007, 07:51

Już w najbliższą środę użytkownicy systemu elektronicznej dystrybucji Steam będą mogli zagrać w Shadowgrounds Survivor. Wszyscy fani strzelanin, którzy zdecydują się kupić ten produkt w przedsprzedaży, otrzymają prezent w postaci debiutanckiego produktu fińskiej firmy Frozenbyte.

Shadowgrounds Survivor w "złocie"

Krystian Smoszna, 9 listopada 2007, 06:57

Druga odsłona cyklu Shadowgrounds, za której powstanie odpowiada fińskie studio Frozenbyte, jest już gotowa. Produkt wszedł w „złotą” fazę produkcji, o czym wczoraj poinformował amerykański wydawca gry – firma Meridian4.

Meridian4 udostępnia swoje gry w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate

Krystian Smoszna, 23 października 2007, 16:16

System elektronicznej dystrybucji GamersGate wzbogacił się o kolejny produkt – tym razem jest to dzieło polskich programistów ze studia Rebelmind o nazwie Frater (The Chosen: Well of Souls). To pierwszy efekt współpracy pomiędzy twórcami usługi, a firmą Meridian4, zajmującą się dystrybucją gier na terenie Stanów Zjednoczonych i Kanady.

Druga odsłona cyklu Shadowgrounds nosi podtytuł Survivor

Krystian Smoszna, 12 czerwca 2007, 15:26

Już za kilka miesięcy na rynku zadebiutuje nowa odsłona cyklu Shadowgrounds, nosząca podtytuł Survivor. O produkcie tym usłyszeliśmy po raz pierwszy w grudniu ubiegłego roku, ale dopiero teraz fińska firma Frozenbyte, Inc. zdecydowała się oficjalnie zapowiedzieć grę.

Dwa prezenty na święta dla miłośników gry Shadowgrounds

Krystian Smoszna, 27 grudnia 2006, 12:08

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, fińskie studio Frozenbyte zaprezentowało pierwszy zwiastun drugiej odsłony cyklu Shadowgrounds – gry, która choć nie odniosła wielkiego sukcesu komercyjnego, przypadła do gustu wielu miłośnikom klasycznych strzelanin w stylu Alien Breed.

Shadowgrounds 2 w produkcji

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 09:25

Przedstawiciele firmy Frozenbyte zdradzili w sobotę tytuł swojej nowej gry, nad którą trwają aktualnie zaawansowane prace. Mimo że jeszcze w maju bieżącego roku Finowie deklarowali, że nie będzie to druga odsłona cyklu Shadowgrounds, ostatecznie zdecydowali się na kontynuację przygód Wesley’a Tylera.