Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Resistance: Retribution

Wieści ze świata (Heroes of the Storm, Obcy: Izolacja, Wargame: Red Dragon) 11/2/2015

Łukasz Szliselman, 11 lutego 2015, 14:26

Dziś piszemy m.in. o nowych bohaterach w grze Heroes of the Storm, czwartym dodatku DLC do Obcy: Izolacja oraz wyprzedaży serii Wargame. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sprzedaż gry Resistance 3 poniżej oczekiwań

Aleksander Kaczmarek, 15 października 2011, 15:09

Twórcy gry Resistance 3 nie mają powodów do zadowolenia. Trzecia odsłona cyklu FPS-ów dostępnych wyłącznie na konsoli PlayStation 3 sprzedaje się gorzej niż jej poprzedniczka. Niewykluczone, że studio Incomniac Games będzie zmuszone przekazać losy serii innemu deweloperowi.

Wieści ze świata (Resistance, From Dust, Team Fortress) 25/08/11

Piotr Doroń, 25 sierpnia 2011, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 15. rocznicy powstania marki Team Fortress, przyszłości serii Resistance, sprzedaży PlayStation 3, kontynuacji Deadly Premonition, a także zwracaniu pieniędzy za From Dust na Steamie. Zapraszamy do lektury.

Resistance: Burning Skies na PlayStation Vita pokazany w akcji

Marcin Skierski, 17 sierpnia 2011, 11:55

Na wczorajszej konferencji firmy Sony zaprezentowano Resistance: Burning Skies - kolejny tytuł szykowany z myślą o PlayStation Vita. Poznaliśmy kilka szczegółów na temat gry, a także zobaczyliśmy ją w akcji.

Insomniac Games historycznie o serii Resistance

Piotr Doroń, 13 czerwca 2010, 11:31

Trzecia odsłona cyklu strzelanin FPP Resistance to jedna z tych gier, na których zapowiedź w trakcie targów E3 czeka całkiem spora liczba graczy. Wbrew temu faktowi, przedstawiciele producenta, studia Insomniac Games, zamiast odnieść się do kontynuacji, z zamiłowaniem godnym uwagi serwują nam swoisty powrót do przeszłości.

Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360

Piotr Doroń, 25 maja 2010, 17:07

Koncern Electronic Arts poinformował nieoczekiwanie o podpisaniu ekskluzywnej umowy wydawniczej z niezależnym studiem deweloperskim Insomniac Games, potwierdzając tym samym plotki z marca bieżącego roku.

Killzone 3 już w 2010 roku?

Szymon Liebert, 20 października 2009, 09:50

W grudniowym numerze The Official PlayStation Magazine pojawiła się plotka głosząca, że jeszcze w przyszłym roku zobaczymy trzecią odsłonę serii Killzone, wydawanej ekskluzywnie na konsole Sony (PlayStation 2 i 3, PSP). Podobno kolejna cześć strzelanki studia Guerilla znajduje się w zaawansowanym stadium produkcji i powinna być gotowa przed końcem 2010 roku.

Powstanie trzecia odsłona cyklu Resistance

Piotr Doroń, 12 października 2009, 11:45

W dosyć nieoczekiwanych okolicznościach na światło dzienne wypłynęły pierwsze szczegóły na temat trzeciej odsłony wojennego cyklu Resistance – znanego posiadaczom PlayStation 3 (choć na rynku pojawiło się również Resistance: Retribution, przeznaczone na PSP). Produkcja została ujawniona podczas zdjęć do filmu Battle: Los Angeles, którego premiera ma się odbyć w 2011 roku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (23 lutego 2009)

Piotr Doroń, 23 lutego 2009, 11:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: złote Resistance: Retribution, Johnny Bravo na NDS-a, premiera pecetowego The Last Remnant, lista wystawców na tegorocznych targach E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

Sony zapowiada mocną listę wydawniczą dla PSP w 2009 roku

Damian Rams, 31 stycznia 2009, 09:32

Ubiegłe lata raczej nie obfitowały w wysyp hitów na PlayStation Portable. Konsolka Sony widocznie przegrywa z konkurencyjnym DS od Nintendo. Ci pierwsi nie zamierzają się jednak poddawać i zapowiadają, że rok 2009 będzie wyjątkowy.

Kilka słów o projektach Sony

Maciej Myrcha, 2 listopada 2008, 12:04

Redaktorzy serwisu Ripten twierdzą, iż od wiarygodnego źródła blisko związanego z firmą Sony, uzyskali nowe informacje na temat m.in. Infamous, SOCOM: Confrontation oraz Resistance na PSP. Rzućmy więc okiem na to, jakie rewelacje bądź też rewolucje ujawniono.

E3 2008: Nowa gra z serii Resistance trafi na PlayStation Portable

Michał Urbanek, 16 lipca 2008, 17:30

Na konferencji Sony, w części poświęconej PlayStation Portable, oprócz kontynuacji Patapona i LocoRoco zaprezentowano również nową grę z serii Resistance. Będzie to pierwsza pozycja w historii cyklu dedykowana przenośnej konsoli.