Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Devil's Third

Wieści ze świata (Stygian, Mafia III, LEGO GW Przebudzenie Mocy, NHL 17, Bloodstained, Devil’s Third, Katamari) 23/6/2016

Draug, 23 czerwca 2016, 14:34

Dziś piszemy o zapowiedzi lovecraftiańskiego RPG Stygian: Rise of the Old Ones, prezentacji bonusów pre-orderowych Mafii III, specjalnych edycjach gry LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy w Polsce, gameplay trailerze i beta-testach NHL 17, wersji demo Bloodstained: Ritual of the Night, wyłączeniu funkcji sieciowych w Devil’s Third oraz o rejestracji nazwy Amazing Katamari. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zapowiedziano darmową wersję strzelanki Devil's Third na PC

Renox, 21 lipca 2015, 11:25

Studio Valhalla Game wraz z amerykańskim oddziałem Nintendo poinformowało, że gra Devil's Third w wersji na Wii U zadebiutuje na terenie Stanów Zjednoczonych w czwartym kwartale 2015 roku. Ujawniono również, że we wrześniu tego roku na pecetach udostępniona zostanie darmowa wersja wspomnianej strzelanki - Devil's Third Online.

Devil's Third ukaże się tylko na Wii U. Jest nowy zwiastun i gameplay

Sarge, 10 czerwca 2014, 20:50

Tomonobu Itagaki z zespołu Valhalla Game Studios potwierdził na targach E3, że jego gra Devil's Third zmierza obecnie wyłącznie na konsolę Wii U. Dość nieoczekiwanie mamy więc do czynienia z produkcją ekskluzywną na platformę sprzętową firmy Nintendo. W sieci pojawił się nowy zwiastun i film prezentujący rozgrywkę w Devil's Third.

Devil’s Third zadebiutuje przed końcem 2014 roku. Nie będzie wersji PC

Draug, 3 stycznia 2014, 10:36

Po długim okresie ciszy, jaka panowała w temacie gry Devil’s Third, twórca tytułu, Tomonobu Itagaki, zadeklarował, że jego dzieło zadebiutuje w bieżącym roku. Niestety, w międzyczasie zrezygnowano ze stworzenia wersji pecetowej.

Wieści ze świata (MotorStorm, Devil's Third, SOCOM) 23/7/12

Sarge, 23 lipca 2012, 12:00

Dziś piszemy m.in. o zamkniętych serwerach w grach z serii MotorStorm oraz SOCOM, a także pecetowej wersji Devil's Third. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Firma THQ nie jest już wydawcą gry Devil's Third

Sarge, 5 lipca 2012, 10:55

Firma THQ oddała z powrotem wszelkie prawa do gry Devil's Third jej deweloperowi i nie wprowadzi tego tytułu na rynek. Produkcja Valhalla Game Studios przestała pasować do polityki rentowności amerykańskiego koncernu.

THQ chce sprzedać grę Devil's Third. Były problemy podczas produkcji

Hed, 16 maja 2012, 10:26

Devil's Third, czyli nowa gra twórcy Dead or Alive i Ninja Gaiden, jest zagrożona. Dotychczasowy wydawca – THQ - zamierza sprzedać ją innej firmie, bo nie będzie w stanie na niej zarobić.

Wieści ze świata (Dead Rising 2: Off the Record, Devil's Third, Bungie) 14/06/11

Jiker, 14 czerwca 2011, 13:49

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowej grze Bungie, cenie Dead Rising 2: Off the Record, filmie podsumowującym ubiegły rok branży gier, a także terminie premiery nowej gry twórcy Ninja Gaiden. Zapraszamy do lektury.

Wieści z targów E3 (Assassin's Creed: Revelations, Ghost Recon: Future Soldier, Soulcalibur V) 10/06/11

Jiker, 10 czerwca 2011, 14:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wojownikach w Soulcalibur V, starcie pełnej wersji MicroVolts, becie Ghost Recon: Future Soldier, kontrolerze Wii U, targach E3, a także braku kurtyzan w Assassin’s Creed: Revelations. Zapraszamy do lektury.

Wieści z THQ - koniec COH Online, terminy premier Saints Row 3, Darksiders 2 i Warhammer 40,000 MMO

Adrian Werner, 3 lutego 2011, 08:53

Firma THQ poinformowała o swoich wynikach finansowych za ostatni kwartał 2010 roku. Przy okazji ujawniono kiedy możemy się spodziewać premier produkcji takich jak Saints Row 3 czy Warhammer 40,000: Dark Millennium Online.

Wieści ze świata (Killzone 3, StarCraft II, Starbreeze) 14/01/11

Jiker, 14 stycznia 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o współpracy Tomonobu Itagakiego i Relic Entertainment, długości przerywników filmowych w Killzone 3, zbliżającym się ujawnieniu nowej gry Starbreeze Studios, a także walce twórców Battlefield Play4Free z oszustami. Zapraszamy do lektury.

Devil's Third dopiero w 2012 roku

Jiker, 23 czerwca 2010, 11:50

Firma THQ przeprowadziła tuż po targach E3 specjalną konferencję dedykowaną inwestorom, na której skupiła się m.in. na omówieniu planu wydawniczego na najbliższe lata. Obok tytułów takich jak Darksiders 2 oraz trzeciej odsłony cyklu Saints Row, znalazły się w nim dwie nowe produkcje.

Filmowe adaptacje Saints Row i Red Faction

Olek, 16 czerwca 2010, 12:33

Koncernowi THQ nieszczególnie udaje się przyciągnąć uwagę mediów na tegorocznych targach E3, co jednak nie znaczy, że nie on ma nic ciekawego do zakomunikowania. Danny Bilson, wiceprezes firmy poinformował o filmowych planach związanych z seriami Saints Row i Red Faction a także strategii werbowania najzdolniejszych ludzi w branży gier wideo.

Nadchodzi Devil's Third - nowa gra twórcy Ninja Gaiden

Adrian Werner, 12 czerwca 2010, 15:30

Każde E3 tradycyjnie jest doskonałą okazją do ujawniania nowych gier i tegoroczna edycja nie jest wyjątkiem. THQ ogłosiło, że w przyszłym roku wyda szaloną grę akcji zatytułowaną Devil's Third.