Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Władca Pierścieni: Podbój

Nowe tytuły w serii Electronic Arts Classics

Gambrinus, 23 października 2009, 10:22

Od dziś w sklepach można zdobyć nowe propozycje z serii Electronic Arts Classics. Tym samym do poziomu zaledwie 49 złotych zostały obcięte ceny pecetowych, a do 99 złotych konsolowych wersji miedzy innymi takich tytułów jak: Dead Space, Mirror’s Edge czy Crysis Warhead.

Electronic Arts powoli wycofuje się z zabezpieczeń DRM

Jiker, 1 kwietnia 2009, 12:59

Electronic Arts udostępnia narzędzie pozwalające na usunięcie kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM - cyfrowego zarządzaniami prawami - z gier wydanych od maja 2008.

Prawa do gier na podstawie Władcy Pierścieni wracają do Warnera

fsm, 13 marca 2009, 11:26

Przez osiem lat Electronic Arts posiadało prawa do tworzenia komputerowych adaptacji na podstawie Władcy Pierścieni. Przyszedł czas na zmiany - licencja wraca do pierwotnego właściciela. Czy czekają nas lepsze produkcje?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 lutego 2009)

Jiker, 26 lutego 2009, 11:18

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do pecetowego F.E.A.R. 2, premiera mikrorozszerzenia do Sins of a Solar Empire, Braid w Steamie od 31 marca, DLC do Lord of the Rings: Conquest, nowy kontroler do Wii i inne. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Władca Pierścieni: Podbój

Redakcja GRYOnline.pl, 27 stycznia 2009, 19:37

„Witaj w oficjalnym poradniku do gry Władca Pierścieni: Podbój. Tekst ten zawiera bardzo szczegółowy opis wszystkich szesnastu misji składających się na dwie kampanie dla pojedynczego gracza. W opisie każdego etapu znajduje się przede wszystkim dokładna mapka okolicy, na której zaznaczone są między innymi strefy wykonywania celów misji."

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (22 stycznia 2009)

Jiker, 22 stycznia 2009, 12:06

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: restrukturyzacja w Sony, łatka do Gears of War 2, The Maw w ofercie Xbox Live Arcade, prezentacja God of War III 10 lutego, odliczanie na stronie Final Fantasy XIII i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)

Vercetti, 19 stycznia 2009, 07:53

Miniony tydzień to czas lekkiego ożywienia na polskim rynku gier. Półki rodzimych sklepów wzbogaciły się o dziesięć premierowych tytułów, a dystrybutorzy ruszyli z wyprzedażą starszych produktów. Także w planach wydawniczych na najbliższe tygodnie można już dopatrzeć się paru nowych pozycji. Byle do wiosny.

Premiera The Lord of the Rings: Conquest

vampire, 14 stycznia 2009, 10:53

Od wczoraj mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą już kupić najnowszą grę akcji osadzoną w świecie Władcy Pierścieni Tolkiena - The Lord of the Rings: Conquest. Z kolei na terenie Europy (i Polski) tytuł dostępny będzie w najbliższy piątek, czyli 16 stycznia, oczywiście dzięki firmie Electronic Arts Polska.

Nie będzie pecetowego dema The Lord of the Rings: Conquest

Jiker, 7 stycznia 2009, 08:25

Demonstracji The Lord of the Rings: Conquest w wersji na komputery osobiste nie będzie, poinformował serwis Big Download, cytujący rzecznika prasowego koncernu Electronic Arts. Z niewiadomych przyczyn EA oraz studio deweloperskie Pandemic nie zdecydowały się na przeniesienie multiplayerowej próbki swojej najnowszej produkcji osadzonej w uniwersum Władcy Pierścieni na pecety.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (6 stycznia 2009)

Jiker, 6 stycznia 2009, 13:15

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: Radiant Silvergun z szansami na Xbox Live Arcade, łatka do Crysis: Warhead już niedługo, wystartowały zapisy na beta-testy Earthrise, patch do Gears of War 2 jeszcze w styczniu, Azo Studios kolejną inicjatywą byłych członków Rainbow Studios oraz GameBryo i inne. Zapraszamy do lektury.

Znamy wymagania The Lord of the Rings: Conquest, udostępniono demo na X360

Animol, 3 stycznia 2009, 17:13

Na oficjalnym forum producenta The Lord of the Rings: Conquest, Pandemic Studios, pojawiły się wymagania sprzętowe, jakie gra stawiać będzie pecetowi.

The Lord of the Rings Conquest dopiero w 2009 roku

Jiker, 30 października 2008, 14:36

The Lord of the Rings: Conquest, dynamiczna gra akcji bazująca zarówno na powieściach J. R. R. Tolkiena, jak i kinowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona, nie ukaże się wraz z końcem bieżącego roku. Z informacji przedstawionych przez producenta gry, Pandemic Studios, wynika, że zostanie ona wydana dopiero 13 stycznia. Przesunięcie premiery dotyczy wszystkich wersji programu, a więc edycji na PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Nintendo DS.

Co pokaże Electronic Arts na tegorocznych Games Convention

Elrond, 9 sierpnia 2008, 15:05

Games Convention, największe i najważniejsze targi elektronicznej rozrywki w Europie, zbliżają się wielkimi krokami. Gorączka z nimi związana zaczyna się powoli udzielać wystawcom, którzy ujawniają listy gier przygotowanych do pokazaniu w Lipsku.

The Lord of the Rings: Conquest – mamy pierwszy zwiastun

Vercetti, 24 czerwca 2008, 11:54

Na początku maja zespół Pandemic Studios ujawnił, że w jego siedzibie powstaje kolejna gra, której akcja toczy się w uniwersum Władcy Pierścieni - The Lord of the Rings: Conquest. W kilka dni po oficjalnej zapowiedzi produktu w sieci ukazały się pierwsze obrazki z nadchodzącej pozycji. Ostatnio światło dzienne ujrzał także premierowy zwiastun.

The Lord of the Rings: Conquest kolejnym dziełem Pandemic Studios

Jiker, 8 maja 2008, 12:36

Pandemic Studios, producent popularnego cyklu Star Wars Battlefront, pracuje nad pozycją opartą o uniwersum Władcy Pierścieni. Będzie nią The Lord of the Rings: Conquest – gra akcji, skupiająca się na przedstawianiu potężnych starć pomiędzy armią Saurona a oddziałami dowodzonymi przez najodważniejszych przedstawicieli ludów zamieszkujących tolkienowskie Śródziemie.